Wpis z mikrobloga

Kiedy #bitcoin jest drogi to nocoinerów piecze dupa i #!$%@?ą o zanieczyszczaniu środowiska, że to niepotrzebne i w ogóle na co to komu.
Kiedy jest tani, to zamiast kupić i zapobiec temu by w przyszłości ich już nie piekła, to by uleczyć swoje kompleksy próbują wywołać te same pieczenie dupska u hodlerów, które sami odczuwali wcześniej żałując że nie kupili. Kup tanio, a sprzedaj drogo! Chyba że faktycznie jest tanio, to już u niektórych ta mądrość nagle znika.

Nie wiedzą jednak o tym że dla hodlerów BTC to tylko kolejna świetna okazja na zakup, więc jest wręcz odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No dobra, z wyjątkiem shitciarzy, którzy są tak naiwni i emocjonalni że srają po gaciach przy każdym większym jebnięciu. Choć część z nich faktycznie ma się czego bać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#kryptowaluty
Pobierz
źródło: comment_1655591781gaRShi1eVBUlLNUVA5JGPT.jpg
  • 21
@dean_corso: ja? przecież to tutaj na tagu jak zwykle przy mocnych zawahaniach na BTC jest wielki wzrost aktywności i standardowo kiedy jest tanio to wychodzi cała zawiść albo nocoinerów, albo tych co stracili na shitach, albo jeszcze innych zjebów co się bawili w hazard na lewarach x100. A kiedy drogo to pytania o to jak kupić. Wtedy właśnie kupiłeś ty lub tobie podobni. a teraz boli, oj boli. A będzie boleć
Pobierz
źródło: comment_1655592981nJ5bVqm3GG1iziFsfv1XqB.jpg
@dinor913: nawet nie wiem o co ci chodzi, a tym bardziej na #!$%@? mi tu wrzucasz wykres tego shitu, którego przyszła wartość będzie taka jak ta co ci się podświetliła. Weź jakieś tabletki czy coś, bo chyba dziś zapomniałeś
@Quazon: copium max, debile myślały, że pieniążek magicznie rozmnoży swoją wartość i dali się wpierdzielić w piramide finansową xD

Szkoda mi tylko tych którzy za namową innych dali się oskubać z kasy, ale każdego kto kręcił beke z nocoinerów i myślał, że łatwo wyroluje system pozdrawiam serdecznie oby #!$%@? jak najmocniej
Pobierz
źródło: comment_16555948014IiSlksZiS1zd0H8pY1OuW.jpg
@DyrektorInternetu: >piramidę finansową
O #!$%@?, to trzeba byc serio kretynem by nie rozumieć tak podstawowych pojęć. Piramidy to Ty masz ale na shitach obiecujących APY 2137% czy tych gównoprojektach opartych na NFT typu Axie Infinity. Ludzie zaczęli sobie z tego robić zamiennik dla roboty i ile dzisiaj to jest warte? Nic, bo większośc sprzedaje, coraz mniej dochodzi nowych i coraz mniej inwestuje w te ich śmieszne NFT stworki.

Najzabawniejszy jest fakt
@11262: W dłuższej perspektywie to i owszem, te 40k to też była dobra okazja. Chyba że masz IQ <100. Może według Ciebie lepsza jest złotówka trzymana na lokacie? A może coś jeszcze innego? No dawaj, chętnie posłucham ( ͡º ͜ʖ͡º)

Teraz możesz się śmiać, ale tak samo śmiali się z tych co kupowali kiedy spadł z 20k na 10k czy 5k. Przecież dopóki nie sprzedadzą tych
@error666: oho, widzę internetowy psycholog. No możliwe że jeszcze spadnie, tylko wiesz, że dla mnie to akurat i lepiej? I co fakt że spadnie ma niby zmienić? Bo nie jestem debilem który jak widzi spadki to nagle panikuje i jedyny scenariusz jaki mu się pojawia w głowie to n-ta śmierć bitcoina? Oraz że go regularnie kupuję? nadszarpnięta psychę to mogę mieć jak spadnie poniżej 1k$.

twój wysryw tak wygląda jakbym ja