Wpis z mikrobloga

@peter-kovac-948494:

Może, bo twoje 100x gender = spam, bo nie potrzebuję czytać 100 x felietonów debili, którzy nawet nie wiedzą co to gender. Za to chętnie poznam genezę i dowiem się o co tak naprawdę jest szum z ust kogoś kto nie jest nawiedzony.
  • Odpowiedz
@peter-kovac-948494 i? Dodajesz ideologicznie zabarwiony spam i się dziwisz o zakop, a jak przyjdzie wartosćiowe znalezisko to zakopujesz? Konik morski spam - udoskonalone wózki dla niepełnosprawnych - nie nadaje się. Za to każdy wypierd o homo i gender to cud miód malina.
  • Odpowiedz
@peter-kovac-948494: jasne, dodajesz spam z własnej inicjatywy. Zacytuję @Kapoan

a prawie w ogóle nie dodaję znalezisk bo nawet jak coś znajdę ciekawego to stwierdzam, że nie jest aż tak interesujące albo jest już coś podobnego i wstydzę się spamować niepotrzebnymi informacjami. Ale widzę, że nie ma czego się wstydzić, patrząc na to co się tu dzieje.


Mam tak samo, ale patrząc na twoje znaleziska jestem dumny ze swoich.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Cytuj kogo sobie tam chcesz, wszelka dyskusja z toba nie prowadzi do niczego. Jak dla mnie to możesz sobie być dumny z czego tam chcesz choć ja wychodząc rano z łazienki wcale nie jestem dumny z tego co tam zrobiłem ot zwykła codzienna konieczność. No ale ty przecież musisz z czegoś być dumny ... LOL

ps

  • Odpowiedz
ak dla mnie to możesz sobie być dumny z czego tam chcesz choć ja wychodząc rano z łazienki wcale nie jestem dumny z tego co tam zrobiłem ot zwykła codzienna konieczność. No ale ty przecież musisz z czegoś być dumny ... LOL


@peter-kovac-948494: Fajna analogia, bardzo trafiona - oddaje esencję twoich znalezisk.

Tez jestem dumny ale nie z jakichś głupich znalezisk na wykopie


Co poradzę, że na wykopie jestem dumny
  • Odpowiedz
Fajna analogia, bardzo trafiona - oddaje esencję twoich znalezisk.


@Tamerlan: Wszelka dyskusja z toba nie prowadzi do niczego, nie odnosisz się do analogji tylko przeinaczasz ja na swoja modłę.

Co poradzę, że na wykopie jestem dumny ze znalezisk na wykopie, a w życiu mam inne rzeczy.


Nic nie poradzisz taki już jesteś, tyle że połowa twego życia to wykop
  • Odpowiedz
@peter-kovac-948494: Uderzasz w fekalne tony w kontekście swoich znalezisk. Bardzo słusznie.

Biorąc po uwagę, liczbę akcji znalezisk itd, nie powinieneś innym wytykać ile czasu spędzają na wykopie. Z drugiej połowy też jestem dumny. Za to koleś który niszczy dobry serwis z ciekawostkami wrzucając znaleziska rodem z kloaki jaką jest fakt ... nie ma za wiele do powiedzenia.
  • Odpowiedz