Wpis z mikrobloga

Nadeszło lato.
Juleczky wychodzą na słońce, więc trzeba byłoby coś podziałać.

W zdobywaniu kobiet znaczenie ma wiele czynników, ale 2 najważniejsze to:
ŁADNA MORDA + DOBRA BAJERA
Jako, że dobrej bajery nie mam i mieć nie będę muszę wszystko inwestować w twarz i
mieć złudną nadzieję, że któraś będzie chciała żebym jej zapewnił "dostęp do oskariatu".

Ile mi jeszcze brakuje do tego mitycznego Oskara Klaudiusza Budowlanego
z strzeżonego osiedla deweloperskiego w Warszawie?

#blackpill #chad #gigachad #tfwnogf #pokazmorde #mojezdjecie #pytanie #niebieskiepaski #przemyslenia #wychodzimyzprzegrywu
RENNEM - Nadeszło lato.
Juleczky wychodzą na słońce, więc trzeba byłoby coś podziała...

źródło: comment_1655565410373OhlmBZnBFmBmrnr9MxH.jpg

Pobierz
  • 14
ten po lewej to już nie ma wrogiego spojrzenia? xd


@dopeboiYSL nie. Oczy wyglądają spokojnie. Ale tego po lewej to w ogóle nie rozważam, bo mnie odrzuca. Mam kosmemofobię i biżuteria mnie obrzydza. No i nie mój typ - za bardzo wymuskany.
@WielkiNos: xd ten wykopek ma niewinne spojrzenie (co najwyżej tryharduje na chłodne) i jeszcze chłopięca twarz, nie wygląda wrogo. A Chad od razu wygląda jakby chciał komuś #!$%@?ć i patrzy z pogardą. Jako kobieta możesz trochę inaczej to odbierać, ale i tak naginasz.

biżuteria mnie obrzydza


hmm?
@dopeboiYSL Mam taką przypadłość, że biżuteria mnie obrzydza. Po dotknięciu czuję potrzebę umycia rąk. Tak samo po dotknięciu kluczy, monet. Nie mam nawet obrączki ślubnej :P Co do wykopka dla mnie wygląda na nabzdyczonego, tzw. jak to moja babcia mawia, bez kija nie podchodź.
@WielkiNos: XDDD o #!$%@? teraz nie jesteś brzydki tylko masz nienawistne spojrzenie xD. Jak patrzę na obydwu to czuję, że ten po prawej jest normalnie nastawiony a ten po lewej ma jakiś problem. Akurat jako facet dużo lepiej znam to spojrzenie i nie raz biłem się z takimi typami więc dziwi mnie co za głupoty wypisujesz.