Wpis z mikrobloga

Witam , mam do was pytanie odnośnie trzymania auta, konkretnie BMW E39. Patrząc na ustawę która mówi że do 2035 mają zniknąć ze sprzedaży wszystkie auta spalinowe, zastanawiam się czy warto trzymać takie BMW w dobrym stanie w garażu. Pytanie czy to będzie jak z maluchami że za 10-15 lat ich wartość wzrośnie nawet 4-krotnie, czy raczej staną się nic nie warte ?

#e39 #bmw #motoryzacja #elektryki #ekologia #auta #samochody #motocykle
Philo777 - Witam , mam do was pytanie odnośnie trzymania auta, konkretnie BMW E39. Pa...

źródło: comment_1655557841PKS4lP8kLDRcVmYBhlJ99n.jpg

Pobierz

Trzymać bmw e39

  • trzymać 66.7% (76)
  • sprzedać 33.3% (38)

Oddanych głosów: 114

  • 11
@Philo777: i to kolego jest jak gra w bitcoiny...nikt ci nie powie co bedzie za dziesięć lat... osobiscie uważam ze to zalezy od technologii która w tym kierunku idzie..na dzisiaj jest tragedia.. inwestuj w swoje bmw i jak przyjdzie ten czas to elektryki beda znacznie tansze (jesli to wypali) a autem spalinowym zapewne pozwolą jeździć ze specjalnym pozwoleniem
@Philo777 wartość malucha wzrosła czterokrotnie a wartość pieniądza spadła dwukrotnie więc nie wiem czy to dobry interes skoro trzeba jeszcze na to czekać 20 lat
@Philo777: żadnej ustawy nie ma. Na razie tylko parlament wyrazil swoje stanowisko w oparciu o rekomendacje komisji, wiec to sa jedynie propozycje legislacyjne. Nie wiem, ale jakos się nie spinam. Do 2035 to sie wiele może zmienić.
@Philo777: jesli mowa o M5 to moze jeszcze ma to jakies uzasadnienie. ale jesli mowa o zwyklym e39 wartym 5 tysiecy, to zakladam, ze garazowac masz to zamiar u mamy w garazu, a oc bedzie placil ojciec xD jeszcze odlicz sobie od tych 15 tysiecy zysku inflacje 5% razy 10 lat ;)
@Philo777: Jak koszty płacenia ubezpieczeń jakiś konserwacji itd nie przewyższy wzrostu wartości to faktycznie możesz to trzymać mówiąc ze to inwestycja ale dobrze wiemy jak to jest zobacz na ceny poprzednika e34 fajne wersje w super stanie faktycznie są sporo warte No chyba ze jakoś seba sprzedaje bo V8 drogie w utrzymaniu