Wpis z mikrobloga

Brakowało mi w zestawie czegoś co jednocześnie pozwala wykręcić ciekawe dźwięki i mieć sekwencer. Wygrał Elektron.
Osobiście wolałbym mieć trochę większy zakres kontroli nad dźwiękiem, ale to na co pozwala to żadna tragedia. Wręcz przeciwnie.6 ścieżek, z czego na jednej można zrobić prawdziwy meksyk - można modulować nie tylko parametry kroku ale też wartości operatorów a co również bardzo fajne - na jednej ścieżce można używać każdego z silników. Modulacje można ustawić jako warunkowe lub ustawić im prawdopodobieństwo z jakim mają się odpalać. Mega.
Problemy to przede wszystkim krótkie patterny i dość niewygodne ich łączenie. Ale i tak w tej cenie nie ma na co narzekać.

#produkcjamuzyki #syntezatory
Rhodium - Brakowało mi w zestawie czegoś co jednocześnie pozwala wykręcić ciekawe dźw...

źródło: comment_1655539519PxRM3kA9hvzskxtXTLtJJd.jpg

Pobierz
  • 2
@miguelsanchez666: dzięki :) Ja nie brałem MPC nawet pod uwagę bo tak naprawdę nie potrzebuję takiego typu sprzętu. Samplera to nawet nie brałem pod uwagę, o reszcie bajerów nie wspominając. Wszystkie graty jakie mam spinam z Abletonem i jak na razie ani myślę pozbywać się komputera z zestawu (co jest chyba jednym z głównych bajerów MPC One).