Wpis z mikrobloga

@adrninistrator: a jest gdzieś przepis pozwalający na samodzielne gmeranie w wentylacji bez nadzoru odpowiednich organów? No najwyraźniej też nie ma, skoro sprawa trafia do sądu xd
  • Odpowiedz
to nie prl a kwestia nieogladania disnejowskich bajeczek ze zwierzatkami z ludzkimi cechami. Poprostu antropomorfizacjia wsrod mlodszych pokolen jest na tym poziomie, ze mysla, ze latajace szczury to ludzie i trzeba je tak samo traktowac


@barszczowo: Kompletnie nie szanuję gołębi, ale mimo wszystko to zwierzę, które żyje i czuje. Jakby to ode mnie zależało to przepędziłabym to i też pozakładała zabezpieczenia, żeby nie wróciły, ale nie uważam, żeby to było
  • Odpowiedz
@advert: To że sprawa trafia do sądu bo napisano tak na fb nic jeszcze nie znaczy. Żeby sąd jej nie odrzucił musi wykazywać znamiona przestępstwa. Ja też mogę stwierdzić że na przykład, pójdę z tobą do sądu, nie oznacza to odrazu tego że zrobiłeś coś źle albo jesteś przestępca. Nie zapominaj o domniemaniu niewinności bo mam wrażenie że w tym kraju każdy zapomniał już dawno o tym prawie.
  • Odpowiedz