Wpis z mikrobloga

Na portalu podobnym do wykop.pl twierdzi się, że u nas wyje szatan przez dzisiejsze święto. Myślę że ja i pewnie większość osób pro LGBT niezwiązanych z tym świętem Kościoła Katolickiego, normalnie by przeszła obok obojętnie gdyby nie to, że wymieniona wyżej organizacja religijna ustami swoich funkcjonariuszy a także poddanych - od lat pluje na mniejszości walczące o swoje prawa, dehumanizuje je i próbuje zakazywać manifestacji swoich żądań. Ci ludzie wycierają sobie gębę Bogiem, mówią o miłości do bliźniego, o szacunku a sami emanują czystą nienawiścią do drugiego człowieka próbując go ograniczać i karać za inność.
Tak jest - dziś wyje szatan. Ale słyszycie jego echo, którego źródło jest w Waszych ustach, drodzy katolicy. Dziś zbieracie to, co zasialiście.
#bozecialo #katolicyzm #bekazkatoli #neuropa
Pobierz Gwendeith - Na portalu podobnym do wykop.pl twierdzi się, że u nas wyje szatan przez ...
źródło: comment_1655398409bdTjoudMDCCMMDwKvJpIoK.jpg
  • 7
@Gwendeith:

Tak jest - dziś wyje szatan


Bardzo dobrze. Za długo siedział cicho i najwyższy czas, aby się ukazał w całej okazałości.
Szem ha-meforasz! Chwała Szatanowi!

Ci ludzie wycierają sobie gębę Bogiem, mówią o miłości do bliźniego, o szacunku a sami emanują czystą nienawiścią do drugiego człowieka próbując go ograniczać i karać za inność.


Tu więcej o tych hipokrytach pisałem:
https://camaro96.neocities.org/konserwy.htm