Wpis z mikrobloga

@red7000: Zdecydowanie Mikołaj Sokół. Pracuje w eleven, jechał jako pilot z Kubicą (incydentalnie), prowadzi kanał na yt "Sokolim okiem" - ale niestety wrzuca treści nieregularnie, wydał ostatnio książkę "Szybko, szybciej, najszybciej".
@klepacz: No chyba, że kogoś nie znam. Jermakow jest zwykle przygotowany i powołuje się na źródła, nie ma takiej wiedzy technicznej jak szanowny pan redaktor Sokół, ale dla mnie nie musi. Reszta to pajace albo ludzie, którzy przedkładają własne widzimisię nad rzeczywistość. Te białe, budniki, pokrzywińskie, gąsiory, aldonki, gerwazy - do kosza to idzie.
@taniearbuzy: a to prawda akurat. Ja mam na nich wszystkich #!$%@?, bo nie są w stanie nic nowego mi przekazać. Słucham sobie tego, na co aktualnie mam ochotę i tyle. Akurat plusem Cugowskiego jest to, że jeździ na wyścigi i czasem wypuszcza ciekawe smaczki i nastroje w padoku, w odróżnieniu od reszty prasówkarzy czytających najpopularniejsze portale zagraniczne i tyle. No i Sokół, jedyny godny uwagi niezależnie od treści, ale też ma