Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dodaję z anonimowego, bo i tak większość uzna, że bait. W każdym razie opowiem wam krótką historię z januszem z booking. Pojechałem sobie kiedyś do #warszawa na kilka dni. Skorzystałem z #booking. Znalazłem świetnie wyglądający apartament, bez zastanawiania zarezerwowałem. Jadę sobie do tej Warszawy i dostaję maila z informacjami na temat pobytu (kto korzystał ten wie jak to wygląda). I już mi zaczęło coś nie pasować, mianowicie adres. I faktycznie ten pod, który miałem się udać był inny niż ten, który rezerwowałem. Pomyślałem, że gównoburzy nie będę robić bo jeszcze nie wiem co się odwala. Przyjeżdżam na miejsce pod adres z maila. No i wprowadza mnie tam jakaś kobieta a to mieszkanie rodem z późnych lat 90. 180 stopni inne niż te, które rezerwowałem. Chciałem już pytać co tu się odpierdziela, ale coś mnie tknęło i zrobiłem to inaczej. Kiedy za dwa dni miałem zdać mieszkanie przyszła znowu owa Pani. Na co ja poprosiłem o kontakt z właścicielem i podałem się za przedstawiciela booking. Pani cała poczerwieniała i spytała o co chodzi. Powiedziałem, że otrzymywaliśmy (tj. booking) liczne skargi na ten obiekt i nasza polityka polega na weryfikowaniu rzeczywistości takich skarg. Pani pobladła jeszcze bardziej i zadzwoniła do właściciela. Pan właściciel przyjechał i oddał mi pieniądze z pobyt. Powiedziałem, że nie jestem zainteresowany. Na co on, że to musiała być pomyłka i zaprowadził mnie pod adres, który podał na stronie. Pod tym adresem faktycznie apartament, który widziałem na zdjęciach i zaproponował kilka dni pobytu za darmo w zamian za puszczenie w niepamięć zaistniałej sytuacji. Przyznam, ze nieco zdygałem bo nie wiedziałem czy on nie spróbuje się skontaktować z kimś z centrali booking, ale widziałem, że jest zesrany więc się zgodziłem jeszcze na trzy dni. I Miałem prawie tygodniowy pobyt w Warszawie za darmo bo za to pierwsze mieszkanie zwrócił kasę. Ostatnio wszedłem na booking i okazało się, że Pana od apartamentu już tam nie ma.
#patologiazewsi a właściwie to #patologiazmiasta #januszebiznesu #bekazpodludzi #heheszki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a9f3f1369c8e0ce8a90528
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 2