Wpis z mikrobloga

Halo Mirki - jutro jadę na Pyrkon w #poznan jako wystawca! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Mam do oddania 1 bilet 3 dniowy dla jednej osoby więc #rozdajo

Bardzo proszę prawdziwie chętnych o plusowanie komentarza pod spodem z którego wyłonię jedną osobę której przekażę osobiście bilet. Proszę Was niech plusują tylko osoby którerealnie mogą z tego biletu skorzystać i są chętne żeby na Pyrkonie się pojawić - bez sensu żeby ktoś plusował dla samego plusowania a później nie przyjechał.
Koszt 3 dniowego biletu to 159zł więc myślę, że warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będę mieć swoje malutkie stanowisko (nr.160) oczywiście wszystko robione na wariata i na szybko, łącznie z dogadywaniem miejsca - czyli typowo dla mnie. Dzisiaj lekko do 23 będę siedzieć w pracowni i jeszcze kończyć niektóre rzeczy (czyli typowo dla mnie xD) i cały czas myślę jak ugryźć niektóre rzeczy.

Jak zawsze wewnętrzna spina bo nie mam pojęcia dokładnie jak będzie wyglądać mój box także na miejscu czeka mnie improwizacja i pojęcia nie mam jak to wyjdzie.

Ktoś z Was będzie na #pyrkon? Zapraszam do mojego stanowiska, chętnie zbiję piątkę i pogadam z Wami na żywo, bo rozgadana bestia ze mnie a Pyrkon to mój ulubiony festiwal i chyba największy w jakim biorę udział.

Nie rozpisuje się bo jeszcze mam masę rzeczy do skończenia a czasu ubywa. Za mapkę robioną w paincie wybaczcie, ale nie oszukujmy się to od zawsze było narzędzie profesjonalistów xD

To co, widzimy się?

#chwalesie #rozkminkrzaka
Pobierz
źródło: comment_1655372845sSB3OvJDh5oqHPx0falidg.jpg
  • 11