Wpis z mikrobloga

Zgłaszał ktoś wypalony ekran na gwarancję w oneplus? Zaraz dwa lata mija, a pojawiły się objawy wypalania tam gdzie jest górna belka (godzina, bateria itp.).

#oneplus
  • 8
  • Odpowiedz
@susuke15: ok, dziś złożyłem reklamacje, zobaczymy co wyjdzie ;) gwarancję mam do 22-23 czerwca więc ostatni "dzwonek". Może bardziej im będzie się opłacało cały telefon nowy wysłać jak mają na stanie (w co wątpię).
  • Odpowiedz
@susuke15: 7t pro - polecam osobiście chociaż oglądając recenzję wyższych modeli wycofuje się z oneplus. Do dziś mam jeszcze w użyciu oneplus 3t, nie do zniszczenia telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
daj znać czy uwzględniają i wymienia ekran


@susuke15: Ok, telefon nadany w poniedziałek (27/06), w serwisie był już na następny dzień, a wczoraj (30/06) popołudniu kurier przyjechał z telefonem. Wymienili ekran bez problemów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adrwas: dlatego boję się amoledow, oneplus uwzględni ale samumg może nie chcieć. Chciałem kupić Norda 2 ale właśnie amoled był ta obawa. W ostateczności kupiłem IP11
ja uwalilem ekran w tablecie. Był na parapecie a że słońce to go przypiekło i jak wchodziłem w aplikacje itp to było widać w tle poprzednia używana rzecz. Poszło na gwarancję.
Zobaczymy czy Huawei uwzgledni
  • Odpowiedz