Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ImHotarti: to co to za firma że się musisz tak prosić? Ja teraz zmieniając pracę na rozmowie powiedziałem, że mam urlop na lipiec i jak mnie przyjmą to za miesiąc się zmywam tak czy siak i nie było obiekcji
może i firma powazna międzynarodowa, ale pewnie kieraski polskie po wyzszej szkole managementu w pierdziszewie dolnym.


@kimunyest95: w polskich oddziałach zagranicznych korpo TM albo Leader to nie jest nikt inny jak osoba która pracuje tam najdłużej i najbardziej wchodzi w dupe. Kogo by dać na leadera? No anetka w sumie jest spoko siedzi już 2 lata. I potem taka anetka zostaje leaderką zespołu nie mając o tym pojęcia i jej doświadczenie
@WolfSky: pracowalem w takiej firmie, gdzie moj TL nic nie ogarnial i tylko przytakiwał na spotkaniach, dokładając nam (zespołowi) głupkowatej roboty.

Teraz pracuję w innym korpo i moja kierowniczka to jest top (nie jest Polką). Natomiast po innych zespolach gdzie zarządzają Polacy widzę, że kierownicy stanowią wartość dodaną i nie są pajacami na niewłaściwym stanowisku - mają wiedzę i się nią dzielą, więc może być serio różnie.