Wpis z mikrobloga

zawsze coś się musi #!$%@?ć czy to na laptopie czy na telefonie czy w samochodzie


@nieocenzurowany88: a to prawda, używam od lat Samsungów S i co jakiś czas jest jakaś lipa i ponowne parowanie itp. Za to nigdy nie widziałem u kogoś z Iphonem żeby miał problemy. Np. jak do mojego auta wsiadam ja i osoba z Iphonem, który już był parowany z autem to ZAWSZE automatycznie połączy się najpierw z
Zgadzam się. Spróbuj korzystać z bluetooth majać na jednym kompie Windowsa i Linuksa. Porażka, że ta technologia nie przewidziała takiej sytuacji i po tylu wersjach nadal problem nie został rozwiązany. Kopiowanie kluczy z rejestru windy do linuksa to nie jest normalne rozwiązanie.
#!$%@? implementacji tej technologii


@tylkostrimi: "Standard" pozostawia za dużo pola do interpretacji niestety.

Za to nigdy nie widziałem u kogoś z Iphonem żeby miał problemy.


@Beszczebelny: @Messix: wiecie dlaczego? Bo Apple wszystko #!$%@? robi po swojemu. Siedzimy teraz przy sofcie na headunit dla Mercedesa i takiej ilości "obejść" w sekwencjach, robionych tylko pod iPhone to nie widziałem nigdzie. Jeśli coś może działać nie tak jak powinno, niezgodnie z dokumentacją,
@Domelus: słuchawki zrywają połączenia w sklepach w pobliżu i w momencie przejścia przez barierki przy kasach. Wnerwia strasznie jak się stoi przy kasie samoobsługowej i pakuje rzeczy. Do tego czasami nie umie się połaczyć ponownie jak zerwie. Samsung here, żeby nie było.
@nieocenzurowany88: jest 2.4Ghz w dedykowanych rozwiązaniach. Np słuchawki gamingowe z dedykowanymi odbiornikami czy myszki/klawiatury gamingowe. Aczkolwiek nie jest to tak pospolite, bo technologia za droga widocznie.
W telefonach