Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy HP z Midelem pokazuje tako jedno rzecz #pdk

#stanowski jest słaby wobec silnych i silny wobec słabych

#midel ewidentnie sobie zaprzecza, można go orać aż boli, ale ma przy tym świetną nawijkę i hajs, więc Stanowski głównie milczy i słucha

#kapela - ma problemy sam ze sobą, więc Stanowski może się nad nim znęcać do woli

Stano to taki typ szkolnego gnębiciela, który szuka ofiar słabszych od siebie, ale boi się podskoczyć do większego

#kanalsportowy #hejtpark
  • 10
@TantnisKrzyzowiaczek: widać, że nie oglądałeś HP z kapela albo niewiele pamiętasz. Słaby wobec silnych? Pooglądaj program z Mazurkiem i posłuchaj jak znęcają się nad politykami. A czekaj bo kojarzę nick, czy to nie ty po hejtparku z kapela pisałaś, że Jasiu zniszczył stana, że tego wywaliło z butów? XD
Nie chce mi się szukać ale wydaje mi się, że to ty, a jeśli to prawda to jesteś już tak zdyskredytowana, że
@TantnisKrzyzowiaczek: ok, czyli to byłaś ty xD
To ty uznalas, że kapela pojechał stanowskiego i pisałaś o tym pod każdym postem otagowanym kanalsportowy xD

To nim odpowiem na twoje pytanie to chciałem zapytać czy podtrzymujesz swoje zdanie - kapela zniszczył stanowskiego w hejtparku kilka miesięcy temu?

A teraz do meritum - dlaczego Stano miał kogoś orac? Forma hejtparku jest dyskusja, a nie walka. Z Najmanem hejtparku był szczególny, a kapela sam
To nim odpowiem na twoje pytanie to chciałem zapytać czy podtrzymujesz swoje zdanie - kapela zniszczył stanowskiego w hejtparku kilka miesięcy temu?


@93michu93:

słyszałeś, że dzwoni w którymś kościele, ale nie wiesz w którym - ergo dorabiasz swoją ideologię do moich słów.

Po roku wyjaśniam tobie jak dziecku: Kapela zachował większy spokój w przeciwieństwie do Stanowskiego, nie był aż tak arogancki i agresywny, był dużo bardziej kulturalny i opanowany - moja
Po roku wyjaśniam tobie jak dziecku: Kapela zachował większy spokój w przeciwieństwie do Stanowskiego, nie był aż tak arogancki i agresywny, był dużo bardziej kulturalny i opanowany - moja ocena w tym zakresie nie uległa zmianie. W tym sensie to Kapela był górą, bo dawanie się wyprowadzić z równowagi i upokarzanie adwersarza to raczej słabość, a nie oznaka siły, chociaż na wypoku ludzi nalezy dojeżdżać, to jest wówczas siłą, wiem


@TantnisKrzyzowiaczek: