Wpis z mikrobloga

@pastibox: Nie mam. Pierwszą mi klepnęli, drugą na te same dane i skany dowodu wysłałem w czw, póki co był tylko mail o opóźnieniu. Oni ewidentnie mają już dosyć hajsu, a tę wysłałem na 2x wyższą kwotę niż poprzednią
  • Odpowiedz
@p1234567890: haha nic mi o tym nie wiadomo, ale Pani brzmiała na szczerze zmartwioną tym, ile ludzi przychodzi założyć tę lokatę, więc myślę, że to z tego powodu się wycofują, a nie dlatego, że chcą dać 20% :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@affairz: ja u nich założyłem konto oszczędnościowe. Poszedłem do placówki, oczywiście były walki emerytów ale sprawnie poszło. Teraz wystarczy przelewik i można robić co się chce. Teraz faza gotówka bo jak widać po ryneczku będzie dużo okazji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@affairz: zobacz co się dzieje na rynku. Wszystko w kibel, to preludium tego co się będzie działo z nieruchami. Tak będzie masa okazji, ale jeszcze gruby zjazd przed nami. Pilnuj gotoweczki XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@affairz: PS. jak zobaczysz jakie będą zjazdy na akcjach to odechce ci się nawet kupować nierucha :) bo na nim nie wykręcisz 100% w rok XD
  • Odpowiedz