Wpis z mikrobloga

@BojWhucie słusznie, czasem warto zostawić dziką przyrodę samej sobie. Szczególnie jeśli to poza centrum jest, nie wiem gdzie to w Wawie bo ja jestem z miasta Tęczowego Jacka ( ͡ ͜ʖ ͡)
słusznie, czasem warto zostawić dziką przyrodę samej sobie. Szczególnie jeśli to poza centrum jest, nie wiem gdzie to w Wawie bo ja jestem z miasta Tęczowego Jacka ( ͡ ͜ʖ ͡)


@fan_comy: to są tereny dawnych ogródków działkowych między mostem Gdanskim, a Grota. Fajne zdziczałe miejsce.
@BojWhucie: Lepiej by się wzięli za nielegalne miasteczka namiotowe i lokatorów tej okolicy.

Wieczorem strach tam chodzić, a i w dzień jakoś tak nieswojo między tymi slamsami się kręcić.

Jak tak dalej pójdzie to menele będą mogli oficjalnie wystąpić o zasiedzenie tego miejsca.
Lepiej by się wzięli za nielegalne miasteczka namiotowe i lokatorów tej okolicy.

Wieczorem strach tam chodzić, a i w dzień jakoś tak nieswojo między tymi slamsami się kręcić.

Jak tak dalej pójdzie to menele będą mogli oficjalnie wystąpić o zasiedzenie tego miejsca.


@Mistrzrozkimnki: ja tam się często włóczę i nigdy nikt mnie nie zaczepiał. Niech sobie mieszkają
Tereny rekreacyjne w centrum miasta to nie miejsce na koczowisko dla bezdomnych.

To samo zaczyna się robic na Polach Mokotowskich, już tam widziałem kilka namiotów.

Jak miasto nic z tym nie będzie robić, to problem będzie tylko narastał.


@Mistrzrozkimnki: serio, trzeba się bardzo postarać żeby trafić to ich "osady". Mnie bardziej irytują mieszkańcy nowego osiedla przy kanale którzy zostawiają śmieci po wikendowych grylach
serio, trzeba się bardzo postarać żeby trafić to ich "osady".


@BojWhucie: Kwesta tego, kto gdzie spaceruje. Ja nie lubię tłoku więc niestety napotykam ich obozowiska.

Od mostu Siekierkowskiego do Północnego są/były co najmniej cztery takie miejsca, gdzie stoi po kilka namiotów

Mnie bardziej irytują mieszkańcy nowego osiedla przy kanale którzy zostawiają śmieci


@BojWhucie: No tak, bo bezdomni nie śmiecą i nie srają gdzie popadnie....