Wpis z mikrobloga

Cześć!

Jako, że zbliżamy się do lata (mimo, że pogoda za oknem w niektórych miejscach kraju na to nie wskazuje), a i na tagu pojawia się coraz więcej pytań o "najlepsze perfumy" na tę porę roku, podsyłam świeżakom, osobom niewtajemniczonym w #perfumowemistrzostwa oraz tym, którzy zdążyli już o nich zapomnieć poradnik i TOP75 najlepszych zapachów na lato, wybranych przez ekspertów i ekspertki z tego tagu już jakiś czas temu (stąd ceny niektórych pozycji mogą nie być już aktualne, niestety inflacja nie omija pachnącej wody).

PORADNIK NAJLEPSZE PERFUMY NA LATO

Od razu korzystając z okazji, podlinkuję Wam wszystkie dotychczasowe poradniki/drabinki/rankingi jakie powstały od początku istnienia Perfumowych Mistrzostw. Na pewno będą one pomocne dla wszystkich nowych osób na tagu, ale i starzy wyjadacze zapewne wyciągną z nich coś dla siebie.

Z tego co zebrałem to wszystko do kupy, zrobiliśmy już czternaście różnych edycji mistrzostw (jeśli żadnej nie pominąłem). Sam nie myślałem, że rozrośnie się to takich rozmiarów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od dłuższego czasu na tagu cisza w eterze ze względu na brak wystarczająco dużej ilości czasu (jak i motywacji) by pokombinować coś z nowymi mistrzostwami, ale mam nadzieję, że jeszcze w czerwcu przełamię ten impas xD Jeśli macie pomysły na temat nowej edycji, piszcie w komentarzach.

PORADNIK NAJLEPSZYCH ZAPACHÓW NA JESIEŃ I ZIMĘ

NAJLEPSZE ZAPACHY SKÓRZANE

PORADNIK NAJBARDZIEJ UNIWERSALNYCH ZAPACHÓW

NAJLEPSZE PERFUMY 2021 ROKU

PORADNIK NAJLEPSZYCH SŁODZIAKÓW, ULEPÓW, GOURMANDÓW

NAJLEPSI PERFUMIARZE I PERFUMIARKI (jedna z nich niżej na załączonym obrazku)

PORADNIK NAJLEPSZYCH KLASYCZNIE MĘSKICH ZAPACHÓW

NAJLEPSZE PERFUMY DO 1 ZŁ/ML

NAJLEPSZE PERFUMY 1-3 ZŁ/ML

NAJLEPSZE PERFUMY 3-6 ZŁ/ML

NAJLEPSZE PERFUMY 6-10 ZŁ/ML

NAJLEPSZE PERFUMY 10+ ZŁ/ML

NAJLEPSZE ARABY

#perfumy
#perfumowemistrzostwa - zachęcam do obserwowania tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TetraHydroCanabinol - Cześć!

Jako, że zbliżamy się do lata (mimo, że pogoda za okn...

źródło: comment_1655106338LI0QhswgMj0OsdybRycPTu.jpg

Pobierz
  • 26