Wpis z mikrobloga

@Togira_Ikonoka: . Jak w Warbandzie bawiłeś się modami to Bannerlord jeszcze nie ma ich aż tyle, więc na razie to wygląda tak: Warband z modami > Bannerlord bez modów ( bo w sumie jeszcze dobrych modów nie ma, albo dopiero się tworzą ) > Warband bez modów. Jak Bannerlord wyjdzie z alfy i moderzy się za to wezmą porządnie to Bannerlord będzie o niebo lepszy. Chociaż teraz i tak jest dobry,
@Togira_Ikonoka według mnie warto, idzie wiele h utopić w tym a potencjał z czasem będzie tylko rósł, po pierwsze patche serio coś dopracowują/zmieniają czyli twórcy nie mają #!$%@?, po drugie mody które już potrafią dużo rzeczy usprawnić, tyle że jak kolega wyżej napisał żeby jakieś duże mody wyszły to muszą się skończyć te update'y co miesiąc i być stabilna wersję bo teraz masz wybór albo grasz na modach na jakimś starym patchu
@Togira_Ikonoka: Generalnie banner to zajebista gra, w którą powinien i chce zagrać każdy, kto ma warbanda w sercu. Inną sprawą jest, że ta gra ciągle jest w fazie produkcji i bugi potrafią #!$%@?ć niemiłosiernie. Nie wiem ile teraz kosztuje, ale jak to jakieś 180 zł to raczej bym się jeszcze wstrzymał ;)
@Togira_Ikonoka: Kingdoms of Arda czyli total conversion mod związany ze światem Władcy Pierścieni, na to najbardziej czekam (moda zaczęli tworzyć jeszcze na długo przed pojawieniem się grywalnej wersji Bannerlorda) ale tak jak wyżej piszą trzeba czekać aż stabilna wersja się ukaże, to i ten mod pewnie poda datę premiery. Niemniej jednak polecam śledzić :) A samego Bannerlorda jak najbardziej czy to z aktualnymi modami, czy bez również polecam.
@Pally Hej. Widzę, że jesteś ogarnięty w temacie.
Chciałem sobie pograć w moda Realm of thrones ale ściągnąłem go po aktualizacji podstawki do 1.7.2 i nie bangla. Wywala mnie po rozpoczęciu nowego sandboxa.

MB2:B mam ze steama.
Trzeba ściągnąć jakąś starszą wersję gry ze steama?
Poradniki w necie zazwyczaj mają rok, dwa.

Skąd brać mody? Jest alternatywa dla nexusa? Widziałem jakąś stronkę bez limitów i płacenia ale tam modderzy ogłaszają, że nie
@gascoigne: jak masz na steamie to możesz zmienić wersję, klikając prawym, właściwości, beta i tam wybierasz wersję. Jak mod jest na wersję 1.7.1 a masz grę na 1.7.2 to prawdopodobnie nie zadziała i musisz czekać aż twórcy moda zrobią update, albo grać na starszej wersji bannerlorda która odpowiada wersji moda