Wpis z mikrobloga

@justanotherdude cenami czego? Paliwo jak wszędzie drogie, noclegi zależy gdzie szukasz i knajpy i jedzenie w cenach jak zawsze czasem 5-10% drożej niż w zeszłym roku. Z tego co czytam po grupach to nie ma tego szaleństwa co u nas.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@semperfidelis: Cenami wszystkiego, od noclegów, przez paliwo po jedzenie. Inflacja uderza wszędzie i chce zobaczyć jak to wygląda na kierunkach turystycznych, bo zmniejszony popyt o dziwo mógł przyczynić się do niższych cen, np.noclegow co zrekompensowałoby koszty paliwa. Jeśli z kolei paliwo u nich też 30% droższe, noclegi w górę + 20% inflacji na miejscu, to gra nie warta świeczki.
@silverhand1: Tak robię od lat i nie widzę w tym nic
@sberatel: a dokąd w BiH? Możesz coś polecić na dłuższy pobyt? Ja byłem w Trebinje - gorąco polecam, super miasteczko na 1-2 dni koniecznie z noclegiem no i Mostar, udało mi się tam być na skokach z mostu organizowanych przez red bulla. Ceny z tego co pamiętam niższe niż w Chorwacji, nawet uskuteczniałem turystykę zakupową przy okazji wycieczek z Chorwacji do BiH ;).
Ceny z dziś z marketu Tommy. Dużo jakiś różnych głupot ale też kilka normalnych rzeczy. W jakimś fastfoodzie okolicznym cena za cevapi w picie 35 kun. Wczoraj kolacja dla 4 osób (kalmary, ryba, frytki, grillowane warzywa, duża woda, kieliszek wina i 4 wiśniówki w gratisie) kosztowały 550 kun. Przy czym to chyba najdroższa knajpa w okolicy (feneral w Breli). Paliwo 13.5 kuny, apartament na 7 dni dla 4 osób 315eur (2 sypialnie,
midget - Ceny z dziś z marketu Tommy. Dużo jakiś różnych głupot ale też kilka normaln...

źródło: comment_1655117288K8CHHrIbfUv1Z2r1APdsKJ.jpg

Pobierz