Aktywne Wpisy

Nano22 0
Mirki zastanawiam się czy brać auto z automatyczną skrzynią biegów. Moja trasa to 90% trasa, ale końcówka wygląda tak, że ok 10min w korku (2.5km). Jazda wygląda tak, że albo jedynka i powoli się toczę, albo co chwilę hamowanie i ponowne ruszanie. Czy w tym przypadku automat będzie dostawał mocno po dupie?
#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa

WolnyBLN +18
#mecz To kto za Papszuna?




Hej Mirki, ma pytanie o #inwestycje w co byście zainwestowali zarabiając ok 40k netto miesięcznie? Dodam że nie interesują mnie nieruchomości.
#kapital #pieniadze
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a4a643f3865b11a5d41914
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Komentarz usunięty przez moderatora
a po lekturze to już będziesz wiedział co robić :)
Komentarz usunięty przez autora
https://inwestomat.eu/zacznij-tutaj/
btw gratuluję zarobków
btw2 nie gratuluję umiejętności szukania na wykopie :) Pytanie "w co zainwestować" pojawia się co kilka dni, wraz z ciekawymi odpowiedziami.