Wpis z mikrobloga

Widzę, że BNP (jeden z banków który mocno ciśnie na Agendę 2030) zaczął razem z Media Markt reklamować wynajmowanie... smartfonów. XD

No, ale hasełka WEF "Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy" to tylko teorie spiskowe szurze! Nic takiego się nie dzieje szurze!

Tylko, że żebym ja nie posiadał tego "nic", ale jednocześnie mógł z tego korzystać (a więc wynajmować) posiadać to musi ktoś inny. Czy on będzie szczęśliwy z tego powodu skoro szczęście ma być zarezerwowane dla nic nie posiadających? Pewnie będzie z bólem mi to wynajmował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyżby kiedyś nadszedł czas, że nawet na smartfony nas nie będzie stać i pozostanie jedynie wynajem tak jak obecnie dzieje się to z mieszkaniami oraz powoli z samochodami?

W sumie ich drugie hasło brzmi "Nie będziesz miał nic, nie będziesz miał prywatności i będziesz szczęśliwy". Jak będzie z prywatnością w przypadku wynajmowanego smartfona, do którego można wrzucić jakikolwiek bloatware, a umowa pewnie będzie zakazywać zmiany oprogramowania na nieautoryzowane? :>

No, ale tak jak mówiłem, to tylko teorie spiskowe więc możemy spać spokojnie, nikt nam nic nie zabierze.

https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/wynajem/wynajem-dlugoterminowy-telefony
#teoriespiskowe #spisek #agenda2030 #koronawirus
Pobierz Krupier - Widzę, że BNP (jeden z banków który mocno ciśnie na Agendę 2030) zaczął raz...
źródło: comment_1654945074gdtlRitEEvsqCnhgKKPyIu.jpg
  • 11
@Krupier: Z samochodami to jest #!$%@? pod pierwszego użytkownika, bo żeby im sie opłacało samochody wynajmować to te 3-4 letnie muszą potem komuś sprzedać. Po prostu chcą zarobić na tym samym aucie dwa razy. I to jest główny zamysł, a nie jakaś spiskowa agenda Klausa Szwaba :)
@Krupier Co najlepsze w szkołach wyższych (o kierunkach geograficznych) pompują Agendę na potęgę, oraz cały zrównoważony rozwój, bezwartościowość człowieka w stosunku do natury, leasing (który na dobrą sprawę nie jest ekologiczny) i inne pro-eco sranie.
Dla jasności nie jestem prawicowcem, ale niemiłosiernie #!$%@? spuszczanie się nad naturą.
W Europie możemy odkurzać swoim 500W odkurzaczem dywan, na który reszta świata sypie piach - nic nie zmienimy swoją pozorną ekologią.
Z samochodami to jest #!$%@? pod pierwszego użytkownika, bo żeby im sie opłacało samochody wynajmować to te 3-4 letnie muszą potem komuś sprzedać. Po prostu chcą zarobić na tym samym aucie dwa razy. I to jest główny zamysł, a nie jakaś spiskowa agenda Klausa Szwaba :)


@DerMitteleuropaer: ależ to jest oczywiste, że stoi za tym tylko i wyłącznie chęć zysku, a nie jakieś dbanie o świat i ekologię.

Nie zmienia to
@Sonia_Zwierzynska: Mam tylko Netflixa i HBO z czego Netflixa na 4 osoby (bez tego bym raczej nie korzystał bo się niezbyt opłaca), a HBO niemal nie oglądam. Mam też Tidala i też tylko dlatego, że się składam, samemu bym nie opłacał.

Nie mam żadnych game passów, ale też nie mam żadnej współczesnej konsoli. Cyfrowe gry kupuję tylko gdy jest na nie naprawdę dobra promocja, tak to wolę fizyki.

Dążą do tego
@Krupier: Powiedzmy sobie szczerze. Subskrypcje płacimy z lenistwa za rzeczy, których i tak byśmy nie kupili na własnośc, tylko bysmy ściągnęli z torrentów, tylko nam się nie chce xD

Z resztą, i tak się to często właśnie tak kończy, bo ja oglądam nie to co mi netflix poleca, tylko to co wiem że chce oglądnąć. i zwykle tego nie ma nigdzie.