Wpis z mikrobloga

Mały spacerek po Port-au-Prince zaliczony. Sytuacja była bezpieczna, nic się nie działo więc nie ma co strugać bohatera - dowiedziałem się, czy można iść, usłyszałem, że tak. No to poszedłem. Niecałe 3 km spacer. Poszedłem do supermarketu na zakupy.

Był tylko jeden minus - masa osób mnie zaczepiała i zagadywała, wszyscy mówią do mnie per "białas" (blanco). Z jednym chwilę pogadałem, powiedziałem, że jestem z Polski i przybił mi piątkę, mówiąc, że Polacy pomogli Haiti uzyskać niepodległość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Listę zakupów oraz ceny wrzuciłem w artykuł na wykopie, zapraszam do czytania i wykopywania: Co można kupić za 100zł na Haiti?

Zapraszam do śledzenia mojego tagu o Polonii: #podrozemateoaka . Będę regularnie wrzucać wiadomości. Aktywniejszy będę na Facebooku i Insta (codzienne Insta Stories), może ktoś zechce śledzić:
Instagram
Facebook
Mam również kanał na YT - po powrocie wrzucę filmy z Haiti

#gruparatowaniapoziomu #historia #podroze #podrozemateoaka #historia #ciekawostki #podrozujzwykopem #haiti
Pobierz mateoaka - Mały spacerek po Port-au-Prince zaliczony. Sytuacja była bezpieczna, nic s...
źródło: comment_16549443833s6J8BmyuT4MNztDriir1T.jpg
  • 16