Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
Mam wrażenie że Polacy to naprawdę lubią być ruchani w dupę. Tak nieironicznie. Lepsze polskie gówno w polu niż fiołki w neapolu. Polak się cieszy że umie oszczędzić, przycwaniaczyc, zakręcić, tu coś złapać, tam coś wziąć. Brakuje na koniec miesiąca? To bierze jakaś dodatkową fuchę i tyle. W końcu ciężką pracą ludzie się bogacą, prawda? Nie pomyśli że to z systemem coś jest grubo nie tak, a jak pomyśli to machnie ręką, w końcu tak już tutaj jest. Po prostu.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szzzzzz: mi to się wydaje, że troche starsze pokolenia zaebały sprawę wpajając młodym, że praca=efekt. Tyle, że o pracy nie mówiono jako mądrej a ciężkiej. Ale to tylko moje zdanie¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawuloff: myślę że w Polsce nigdzie nie ma pustego. W ludziach jest całe mnóstwo potencjału, w firmach, w rolnictwie, w turystyce, #!$%@? wszędzie, dosłownie wszędzie. Tylko niestety często idzie na zmarnowanie ten potencjał, bo nie jest doceniany i wykorzystany.
  • Odpowiedz
W ludziach jest całe mnóstwo potencjału, w firmach, w rolnictwie, w turystyce, #!$%@? wszędzie, dosłownie wszędzie


@szzzzzz: Polacy boją się ryzykować, dlatego wolą pracować dla Niemca niż założyć swoją innowacyjna firmę. Jesteśmy w ogonie Europy jeśli o to chodzi, moim zdaniem właśnie przez ten strach przed ryzykiem.
  • Odpowiedz
systemem


@szzzzzz: regulacja cieków wodnych, zatruta woda i żywność, demografia, rozrost biurokracji, brak realnego wzrostu wynagrodzeń przez zapychanie dziury demograficznej imigracją, dziel i rządź, napuszczanie kobiet na mężczyzn i odwrotnie żeby zniszczyć podstawową komórkę społeczną jaką jest rodzina co prowadzi do zniszczenia kraju.
Tego jest tak dużo w każdej dziedzinie że praca doktorska to za mało żeby to objąć. A im bardziej ci na górze biorą się za naprawianie tym
  • Odpowiedz
@szzzzzz: w tym kraju zawsze tak było - masz łeb i #!$%@?? To kombinuj.
Każdy, kto do czegoś tu doszedł miał znajomości i #!$%@? się wysokim ilorazem inteligencji - wystarczy spojrzeć kto jest u władzy.

ciężką pracą ludzie się bogacą

Tak myślą klasyczni robotnicy, którzy godzą się na ruchanie w dupę.
  • Odpowiedz