Wpis z mikrobloga

@LonNon: Jakbym nie miał swojego rozumu to pewnie przesiąkł bym takim myśleniem siedząc na tym tagu.
Ale na szczęście wiem na co mnie stać i na co mogę sobie pozwolić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LonNon:
co mi te straszne normiki pokażą xD Ja nie mam fobii społecznej ani innych zaburzeń.
Naprawdę przykro mi, że nie możesz się odnaleźć w tym świecie. Ale nie każdy ma takie złe nastawienie i niskie ambicje. Popracuj na sobą, może jakaś terapia.
  • Odpowiedz
@szymon465: Nie idź na produkcje bo tam dostaniesz tylko minimalną pensję i normy do wyrobienia, oraz będziesz robił ciągle to samo. Już lepiej iść na budowy, remonty dróg- będziesz leciał w c---a za lepszą kasę i robił różne rzeczy.
  • Odpowiedz
@szymon465: Dlaczego xd? Przy jakimś kładzeniu kostki na czarno możesz zarobić z czwórkę, a będziesz bezstresowo operował łopatą, jeździł taczką, obsługiwał betoniarkę i nosił kostki, obrzeża. Nie przepracujesz się zbytnio- bo majstry na to nie pozwolą, polepszy się kondycja, schudniesz, wyrobisz sobie mięśnie- 3 miechy spokojnie dasz radę, a jak spoko ekipa to pozwolą pojeździć koparką.
Na produkcji to przez 8-9 h ciągle przy taśmie robiąc to samo i dostaniesz
  • Odpowiedz
@szymon465: no to bierzesz wodę i czapkę. Jprd dzisiejsza młodzież. W dzisiejszych czasach brakuje pracowników do pracy, że pensje wzrosły. Ja przed studiami nie miałem takich możliwości, a płacili młodym grosze.
Lepiej płakać i siedzieć w domu na dupie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nowystaryziel:

no to bierzesz wodę i czapkę

Jakby to wiele dało przy upale

Dzisiejsza młodzież taka zła, okropna.
Dopiero po j-----u cały dzień na upale człowiek byłby wykończony xD
  • Odpowiedz