Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie bo mam problem i nie wiem co robić, czy reagować czy olać. Mieszkam ze współlokatorką, już jakiś czas. Niby spoko, zdarzały się konflikty ale raczej teraz spokój. Rzadko się do siebie odzywamy a jak już to coś w stylu papier trzeba kupić itp. Problem w tym, że mnie denerwuje jej sposób bycia. W nocy chrapie tak, że nie mogę spać, rano cały czas przesiaduje w kiblu godzinami, a jak ja wejdę do kibla na chwile to ona normalnie otwiera drzwi(niby zamykane od środka ale da się palcami przekręcić blokadę) i wchodzi po jakiś lakier, prostownice itp. Nawet jak sram. Wkurza mnie to. Nie mówię już o tym, że jak zrobię zakupy to mi wyjada z lodówki jedzenie bez pytania, zostawia po sobie ciuchy wszędzie, jak jadę do pracy to karze mi siebie zabierać i podrzucić do jej roboty. Ogólnie tylko mnie denerwuje a dodatkowo wchodzi mi na głowę. Jak ją rozegrać, dać nauczkę, żeby się zmieniła? Czy może takie zachowanie jest normalne.?? Reagowalibyscie czy nie?
#lokatorzy #mieszkanie #rozowepaski #rozowypasek
  • 22
W nocy chrapie


@stanley88: Tego nie zmienisz. Więc stopery lub środki nasenne.

o ona normalnie otwiera drzwi


Castorama czy inne Obi, kijek i nie otworzy.

wyjada z lodówki jedzenie


Środki przeczyszczające (i kijek) robią cuda.

zostawia po sobie ciuchy wszędzie


Nie macie koszy na śmieci?
Dziwne.

jak jadę do pracy to karze


Do sądu za karanie cię za jazdę do pracy.
;>

Jak ją rozegrać,


Przeprowadzka.
@stanley88:

Jak ją rozegrać, dać nauczkę, żeby się zmieniła?

Nie da się zmienić dorosłego człowieka

Czy może takie zachowanie jest normalne.??

Normalne? Tak. Dużo ludzi tak się zachowuje. Czy akceptowalne? Nie. Trzeba być jak najdalej od takich osób.

Reagowalibyscie czy nie?

Oczywiście. Porozmawiałbym o wszystkich rzeczach, które mi nie pasują. Po miesiącu, jesli nie będzie poprawy, któraś z was musi się wyprowadzić.
Reagowalibyscie czy nie?


@stanley88: skoro włazi Ci do łazienki to po prostu czekaj tam nagi i gotowy, łapiesz ją w pasie, obracasz, ściągasz majtki i jedziecie. Ile jeszcze znaków ma Ci dawać?!
skoro włazi Ci do łazienki to po prostu czekaj tam nagi i gotowy, łapiesz ją w pasie, obracasz, ściągasz majtki i jedziecie. Ile jeszcze znaków ma Ci dawać?!


@Ranger: z osraną dupą ( ͡° ͜ʖ ͡°)