Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@derecki: dodatkowo od dziś nie ma opcji przelew, tylko dotpay, co moim zdaniem ułatwia tylko botom robotę. Normalnie to powinni powiesić za jaja twórców tej strony, ale tu jest Polska i nic im się nie stanie ¯\_(ツ)_¯

@AchillesRB: prawdopodobnie braknie węgla dla kilkunastu tysięcy gospodarstw, ale żeby tak #!$%@? #!$%@?ć ludzi na kasę to jest niepojęte, bo kto może to sobie będzie palić czymkolwiek, niestety ja nie mam takiej możliwości
@mirek_januszy: Dlatego mam piec zasypowy 5 klasy Ecodesign (określany także jako ekoprojekt), z buforem ciepła. Instalacja droga, ale węgiel szybciej dostanę niż ekogroszek. Ja kupiłem już miesiąc temu z KWK Jankowice Orzech luzem 5 ton.
@tumiwisizm: dokładnie, był czas więc zamówienie weszło, a teraz kpina totalna. Jeszcze przyszły tydzień w czwartek sklep internetowy ma wolne( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytam się, który sklep internetowy robi sobie wolne?
@tumiwisizm: @AchillesRB: macie rację, przecież dzisiaj to w ogóle klapa dla tych chcieli np. w workach, tylko jeden produkt dostępny niecałe 3 minuty, a przecież musisz wbić na sklep, dodać do koszyka, z koszyka do kasy i zamów, na to wszystko 3 minuty, bo jak towar zniknie to nic już nie zrobisz, parodia