Wpis z mikrobloga

Kończę obserwować te tagi. Korzystam obecnie z listy z tego linka z alli prawie 13k kanałów, raczej mało w 4K i dużo w 720p co mi odpowiada bo mam internet po ADSL więc mi to bardzo odpowiada. Polska lista z plusx przy moim internecie ssie bardzo, nie wiem dlaczego. Te same kanały z listy z alli w full hd działają płynnie. Najlepiej wypróbujcie sami, z alli macie za 12,50 € pakiet list na pół roku.

Dodałem chyba z 5 Mireczków do plusx więc jeśli będą jakieś problemy to piszcie na PW. Problemów nie przewiduję, Będę tu cały czas.

Więc jeśli ktoś ma #!$%@? internet ADSL to polecam to bo działa lepiej niż plusx.tv
https://pl.aliexpress.com/item/1005004152140205.html?gatewayAdapt=glo2pol

Jeśli macie dobry internet to najlepiej plusx.tv

Jeśli chcecie oglądać TV na PC/Laptop to najlepiej zainstalować BlueStack X (włączyć Virtualizację w BIOS) zainstalować tivimate (trzeba wykupić PRO za chyba 7€ na czas nieokreślony) trzeba połączyć konto goole play na PC i wszystko działa płynnie.

#iptv
#enigma2 #cccam
#kodi #kodiwpigulce jest ociężałe
#m3u
#mibox
#nbox
#oscam
#plusx świetna lista tylko polskojęzycznych kanałów i xxx za 4,80/6,60 na miesiąc.
#teleelevidenie
#zgemma
  • 29
@plaisant: mitvpro pandar itp, to jest wszystko jedno i to samo, tylko domeny inne, na pewno działa to dobrze? bo ja z końcem zeszłego roku z tego zrezygnowałem, bo nie dość że c+ premium usunęli, to co chwile kanały wpadały w loop i zacięcia, jeszcze tak do września zeszłego roku, to było jedno z lepszych tanich iptv w mojej ocenie, no ale się zesrali właśnie