Wpis z mikrobloga

@Nxtp: Mam iPhone, ale Apple Watch mnie w ogóle nie przekonuje przez tę baterię. Przecież to jest drwina. Mam Huawei GT2 i ładuję baterię co 1,5-2 tygodnie. Nie wyobrażam sobie ładować codziennie telefonu i zegarka. Miałem kiedyś Samsunga Galaxy Watch, ładowałem co 4 dni i też sprzedałem go przez baterię, bo nawet co 4 dni mnie szlag trafiał. Huawei jak dla mnie wygrywa pod kątem baterii
@Nxtp: lubie sprzęty apple ale ładowanie zegarka codziennie to przesada xD
kiedyś chciałem sobie kupić, ale zrezygnowałem przez tę baterię i przez to, że mam dużo innych ładnych zegarków zwykłych analogowych i mi szkoda odstawiać je w kąt
@Nxtp: też mam Watch SE i uważam go za optymalny wybór. Nie widzę sensu dopłacania 650 zł do siódemki. Każdy model trzeba codziennie ładować. Funkcje niemal identyczne, a sporej części z nich nawet nie używam
@Nxtp: Marka robi swoje. Opaski MiBand nie są smartwatchami, to trochę inna kategoria.
Z drugiej strony z telefonami Xiaomi a iPhonami też jest analogiczna sytuacja. Sam przez lata używałem Xiaomi, a w tym roku kupiłem iP 13 Pro i nie żałuję ani grosza. Dla mnie to kwestia jakości, dla innych prestiż jabłuszka na produkcie
@Nxtp: Miałem brać ale koniec koncow wzialem garmina, jednak ladowanie raz na miesiac to wygrywanko.

Ogolnie rozumiem dlaczego tyle osob to bierze, ekg dobrze działa, wykrywanie upadków też, jak ktoś jest starszy lub ma problemy zdrowotne to idealny sprzet
@Nxtp: lubie sprzęty apple ale ładowanie zegarka codziennie to przesada xD


@pekak: tak poważnie - też tak myślałem, póki nie kupiłem i nie zacząłem korzystać... jak człowiek nosi zegarek na ręce te 22h dziennie, to on już i tak prawie przyrasta ;) codziennie jest okazja do zdjęcia zegarka - czy to prysznic, kąpiel, trening z żelastwem, itd. A zegarek akurat wtedy się ładuje...
Realnie - ładowanie osobiście zupełnie mi nie
@Nxtp: Ładuje raz na 2-3 dni (aw5 wylaczony AOD). Albo w tak zwanym międzyczasie. Polecam ładowarkę w okolicy prysznica. Rano jak się ogarniasz wrzuć na ładowarkę i zanim skończysz to się naładuje. A najlepsza rzeczą jest i tak Apple Pay w tym zegarku. Zapomnisz telefonu czy portfela? No problem. I tak zapłacisz w sklepie bo go zawsze masz na ręce :) no i szukanie telefonu. To jest tez dobre. W watchOS
@Nxtp: aw7 ładuje co 1,5/2 dni i nie przeszkadza mi to. Do pełna 45 minut ładowania. Co za różnica czy ładujesz zegarek raz na tydzień czy co dwa dni? Tak trzeba ładować i tak.