Wpis z mikrobloga

#konkurs #rozdajo #zadarmo #magnesy #karpacz

Obejrzyj mój teledysk w stylu niskobudżetowego filmu VHS i zostaw plusa oraz komentarz na temat tego, co obejrzałeś (pierwszy jaki tylko przychodzi ci do głowy, nawet jeśli nie jest uprzejmy) - autor jednego z komentarzy dostanie magnes ze zdjęcia.

Link do teledysku: https://youtu.be/-FQqALOZdVU

Suby, łapki (górne) i rozsyłanie po znajomych mocno wskazane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[b]Uwaga:[/b] nagrodę wysyłam pocztą i będzie mi potrzebny do tego jakiś adres (powinno dać radę bez nazwiska) - jak mi ktoś nie ufa, to w grę wchodzi odbiór osobisty, o ile odległość pozwoli. Innych opcji nie przewiduję (m.in. ze względu na koszty wysyłki przewyższające wartość nagrody).

#bzdr #muzyka #rap #rock #metal
bzdr - #konkurs #rozdajo #zadarmo #magnesy #karpacz 

Obejrzyj mój teledysk w stylu...

źródło: comment_1654681689mDG8SIqCr9P2mdbmc8MdV8.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przyjemny obrazek, tak na upartego ode mnie uwagi jako montażysty: brakuje mi jakiegoś delikatnego efektu niedoskonałości na same napisy na początku. Na obrazek później mogłeś oprócz artefaktów typowo dla vhs nałożyc lekki 3dblur i miejscami więcej zniekształceń w trakcie samego klipu


@koronawirus: to mój pierwszy montaż w życiu, soft zainstalowałem dzień po zrobieniu zdjęć, więc tym bardziej cieszy tak dobra ocena. Dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
średnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Blaskun: ale dobra wiadomość - pracuję nad kolejnym średnim numerem w tych klimatach, na pewno ci go podeślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bzdr: kilka dobrych pomysłów w teledysku, ale infantylnie pokazane albo za słabo (np. na koniec ala "zmęczenie Religi"). Dziwny kadr, z którego za mało widać moim zdaniem. Muzyka nie bardzo moja, tekst imo kicha ale nie moje klimaty zupełnie, więc trudno żeby się podobało. Do Rammsteina albo Walaszka jeszcze brakuje 10% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kilka dobrych pomysłów w teledysku, ale infantylnie pokazane albo za słabo. Dziwny kadr, z którego za mało widać moim zdaniem.


@absolutnie: było tyle problemów z nakręceniem tego, że cieszę się, że w ogóle powstało - m.in. znajomy operator z telewizji, z własnym sprzętem, miejscem i oświetleniem, przez kilka miesięcy obiecywał pomoc i nic z tego nie było, aż w końcu wynająłem lampy (których nawet nie umiałem ustawić, co - mam nadzieję - widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i warsztat, i całość nakręciłem bez niego dwoma telefonami ze statywu.

(np.
  • Odpowiedz
Do Rammsteina to nawet nie chciałbym być porównywany, bo nie jest to dla mnie komplement, tak samo jak porównywanie do Łydki Grubasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@absolutnie: chociaż w sumie ich teledyski nie są tak głupie jak teksty, teraz kojarzę, że tam faktycznie czasami jest nieźle posrane
  • Odpowiedz