Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tez tak macie w zwiazku, ze druga osoba jest zadrosna mozna powiedziec o WSZYSTKIE? Oczywiscie chodzi o moj #rozowypasek ktory chyba na tym punkcie sie odkleil. Bo jak inaczej nazwac zadrosc o sprzedawczynie w sklepie ktora jest po prostu mila, kolezanke matki (60+), w pracy nawet o sprzataczke, o asystence nie wspomne a niedawno przyjeli tez dziewczyne w pracy ktora jest od jakosci to juz nie musze wspominac. Oczywiscie wszystkie nazywa "dziwkami" i twierdzi ze ja zdradzam albo zdradze predzej czy pozniej (twierdzi, ze jestem na tyle mily i daje sie wykorzystywac przez wszystkich, ze jestem do tego zdolny np. pod wplywem alkoholu....maskara) Przypomnial mi sie jeden fikolek. Bylem na delegacji (150km od domu, jedna noc) w pracy z 4 kolegami i przed wejsciem na sale do szkolenia byly pilkarzyki, to zaczelismy grac bo jeszcze chwila byla do wejscia i telefon wyciszylem bo myslalem ze od razu bedziemy wchodzic a wiadomo, dobrze to nie wyglada jak pika telefon. Okazalo sie, ze dzwonila 9 razy gdzie nie czulem wibracji i co oczywiscie? Ze w 5 minut zdazylem juz kogos poznac albo zdradzic albo kij wie co jeszcze, ze jestem chamem itd. ehhh #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629f904768addb1e4b42f032
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Chcesz chodzić jak pies na smyczy? To nie jest normalne, że wyciszasz telefon na 5 minut i masz 9 nieodebranych połączeń. Wszystko co opisałeś jest chore. Uciekaj póki możesz i gadaj z kobietami w pracy/sklepie na luzie. Twoja różowa jest toksyczna. Nie zmienisz jej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jak tak mówi ciągle, że zdradzisz to do tego doprowadzi xD nie brzmi jak normalny związek, to toksyczne, że nie możesz na delegacji przez godzinę nie odebrać telefonu. Postaw granice.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Niedługo zacznie wydzwaniać do ciebie po nocach, że pewnie zdradzasz ją z jakąś coorvą, bo jesteś online na Messengerze o 3 w nocy, mimo że śpisz i masz tylko włączony internet w telefonie xD

A za rok dwa będzie próbowała zabić ciebie, siebie, albo gorsze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ma bardzo niskie poczucie własnej wartości.

Pod żadnym ale to k---a żadnym pozorem nie graj w tę grę i nie zapewniaj o swojej wierności!

Możesz za to zastosować kilka taktyk - jedna to jest taka, żeby jej podnieść samoocenę, co być może spowoduje, że trochę zluzuje.(jeśli przyczyna to faktycznie niska
  • Odpowiedz