Wpis z mikrobloga

To o co cała afera w końcu była i marsze w całej Polsce? Skoro nie ma żadnych kar za aborcję np za granicą


@coolcooly22: O to, żeby pospólstwo zajęło się czymś innym, kiedy oni przemycą Ci 10 nowych podatków, na które nie zwrócisz uwagi bo rzucili aferę z aborcją ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@coolcooly22: Sama sobie nie przerwie myślami. Zawsze będzie ktoś, kto przy tym w jakiś sposób pomógł chociażby przez pomoc w załatwieniu środków wczesnoporonnych. Babka powie, że nikt jej nie pomagał i załatwiła sama, a potem będą ją ciągać po sądach i innych ciekawych instytucjach, żeby "ktoś za to odpowiedział".
  • Odpowiedz
@coolcooly22: XD weź się jebnij w czambuł. Wczoraj zakaz, dziś rejestr, skąd wiesz co jutro zakompleksione Ziobry i Kaczyńskie wymyśla? Może rejestr gejów? To tylko rejestr hehehe w ogóle go później nie wykorzystamy mordo.
  • Odpowiedz
@coolcooly22: ale powiedz mi, dlaczego kobieta jest zmuszona robić to za granicą?! Nie każdą stać na wyjazd i opłacenie zabiegu. Te, których nie stać niestety czasem dołączają do grona osób popełniających samobójstwo (solo lub rozszerzone), albo wręcz zabijających noworodki. Nikt nie może zmusić nas do oddania krwi - nieważne, jak rzadką grupę mamy lub ile osób byśmy tak nie uratowali.
A odbiera się nam prawo do własnego ciała tłumacząc to tym,
  • Odpowiedz
@coolcooly22: skąd pomysł, ze państwo może sobie rejestrować rzeczy, które nie są do niczego używane i które są zbędne do czegokolwiek?

Co to za pomysł by na to pozwalać. Nawet jak nie będzie użyte (a będzie bo to pisowcy) to nie ma powodu rejestrować tego tym bardziej.
  • Odpowiedz
ale powiedz mi, dlaczego kobieta jest zmuszona robić to za granicą?!


@Jcdx: też nie wiem i jestem za aborcją.

skąd pomysł, ze państwo może sobie rejestrować rzeczy, które nie są do niczego używane i które są zbędne do czegokolwiek?


@iAmTS: @RozowaZielonka: zakazu aborcji nie popieram, ale wpisywanie ciąży w kartoteke może wyjść na plus, bo wtedy lekarz nie przepisze jakiegoś leku np benzo. A uzależniona pacjentka może skłamać lub
  • Odpowiedz
@coolcooly22: tak, ja też widzę pozytywy. Tylko niestety ludzka natura jest, jaka jest i z uwagi na ten fakt mam świadomość, że mimo pozytywów i tak te informacje byłyby wykorzystywane niezgodnie z intencją :(
  • Odpowiedz
@coolcooly22 to się nazywa gotowanie żaby. jak wrzucisz żabę do gorącej wody to wyskoczy, jak do zimnej i stopniowo podgrzewasz to nawet nie zauważy. pomyśl sobie -- jakby chociażby 7 lat temu wprowadzono ten rejestr, jaka byłaby reakcja? bo moim zdaniem obecnie jest trochę za mała ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz