Wpis z mikrobloga

Mój sposób działa jak #!$%@?, aż się uśmiałem wychodząc dzisiaj od szamana:
https://www.wykop.pl/wpis/65998857/przygotowalem-na-jutro-dla-psychiatry-notesik-jak-/

Idziesz do psychiatry i mówisz ,,Panie ja 8-10 lat za granicą się leczyłem i tam to jest psychiatra nie to co u nas. Jestem rozczarowany poziomiem w naszym kraju i porzuciłem ostatniego lekarza bo słabo leki dobierał.'' On sie pyta to jakie leki najlepiej na ciebie działały i mówie mu nazwy i dostaje od ręki. xDDDDDD Medikinet 20 mg i powiedział, że jak dobrze nie zadziała to w ciągu 2 tygodni przyjść to podniesie do 40 mg. () Ma jeszcze spróbować sprowadzić dla mnie lek u niego w bazie leków niedostępny czyli hydromaślan sodu. Polscy psychiatrzy są wspaniali tylko trzeba mieć gadane i nie wyglądać na ćpuna. Dobrze, że nie musiałem przechodzić tych głupich badań snu tak jak mnie niektórzy tutaj straszyli że bez tego nie ma opcji na właściwe leczenie.

#psychiatria #depresja #fobiaspoleczna #narkotykizawszespoko #benzodiazepiny #modafinil
c.....w - Mój sposób działa jak #!$%@?, aż się uśmiałem wychodząc dzisiaj od szamana:...

źródło: comment_1654599080DnDypkVJn6ZOCL7XsuWfFl.jpg

Pobierz
  • 25
@chlopak_z_blokow: i jak mieliby ci GHB sprowadzić? jak to idzie załatwić? Ostatnio ja byłem u gościa 200zł za wizytę i nawet nie chciał wypisać itemków spoza psychiatrycznych, a spytałem o Segan iMAO, które jest zarejestrowane jako neurologiczny.
@chlopak_z_blokow: kurła, chłop miał kilka razy benzo od rodzinnego, ale do psychiatry o benzo wstyd mi zagadać bo w sumie jak już miałbym mieć to chciałbym mieć cały czas a nie 1 paczka i koniec, a załatwianie tego jest trudne