Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#zakupy #ubrania #warszawa
Elo. Gdzie kupię tanio spodnie. Raz na ruski rok chodzę do sklepu i kupuje sobie 3-5 par spodni. Starcza mi to na +/-3 lata.
Jako, że trzeba ze starych zrobić krótkie spodenki to szukam nowych.
Normalny krój, nie podarte, nie wytarte, jednokolorowe, jeans 3 szt i ze 2 sztuki slim też jeans.
Kur&a normalnie jakaś padała w sklepach jest na Targówku, M1. Same gówno wzory.
No i nie chce spodni za 500zl sztuka.
Kiedyś kupowałem w Tesko za 30-50zl.
  • 10
@uhauha: nie macie designer outletu jakiegoś w Warszawie? Zwykle da się trafić promocję typu 2+1 itp. np. w Mustangu. Wtedy średnio para spodni kosztuje jakieś 120-180 PLN. No i wybór rozmiarów / krojów / fasonów itp. bez porównania większy niż w ogólno ubraniowej sieciówce ;)
@uhauha: za tyle kupisz w sinsayu i jakościowo nie odbiegają od droższych. Paradoksalnie zauważyłem, że u mnie takie tanie jeansy wytrzymują dłużej niż takie za np. 200 zł.


@goferek: Przecież to jest poziom wyparcia nadający się do leczenia XD mam wgląd do środka lpp i gwarantuje, że ten chłam z sinsay odbiega jakością i to bardzo
@uhauha: Primark jest tani, ale dobre jeansy można generalnie kupić właśnie w marketach typu Auchan czy Carrefour - starczają często na dużo dłużej niż takie z Van Graafa. C&A ma też przyzwoita jakość i często dobre promocje. Możesz tez poszukać w sklepach z używaną odzieżą typu VIVE, mają sporo dobrych rzeczy i tanio