Wpis z mikrobloga

@moll: chyba dawno w takim salonie nie bylas :) zwiedzilam kilka i pytalam tez jak szukalam sukni slubnej (bo tą chce na poprawiny) i a) termin na wiosne 2023 b) sukienki od reki maja wieczorowe, jak dla swiadkowej, raczej dlugie, nic takiego dziewczecego nie. Pewnie malo im tego schodzi.
Jak znasz jakis salon, w ktorym widzialas cos podobnego od reki daj namiary, jestem w stanie jechac na drugi koniec Polski
@jatylkozapytac: kurna, w Lublinie na wystawach do tej pory "pełno" takich widzę xD

A swoją ślubna kupiłam w zwykłym butiku z sukienkami wieczorowymi i koktajlowymi, bo to była bardzo prosta sukienka w kolano
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: dałabyś radę wejść i zapytać o termin realizacji? Z manekina odpada, jestem 2 rozmiary mniejsza niż standardowe manekiny :( to, że są na wystawie to nic nie znaczy, zawsze slysze, że to model pokazowy i mają go odesłać do producenta, albo że już sprzedana, albo termin realizacji na wrzesień 2099 roku...
Ja slubna zamawialam już rok temu, z satyny mikado I ręcznie zdobionym gorsetem. Będzie dopiero na 1 lipca, jeszcze
@moll:

w Lublinie na wystawach do tej pory "pełno" takich widzę


srednio

To widzisz do tej pory czy w pierwszym komentarzu napisalas nieprawde :)? Bo w czasie to sie raczej nie cofne, a tak mi zalezy, ze gdybys powiedziala, ze tydzien temu je widzialas to jestem w stanie jechac do lublina
@jatylkozapytac: nie napisałam Ci nieprawdy. Tylko w centrum, gdzie są salony sukien ślubnych i kilka urzędów, które musiałam zwiedzić i innych instytucji byłam ostatni raz miesiąc temu. Więc mniej więcej tyle czasu temu widziałam kolorowe sukienki na wystawach i nie było ich jakoś mało.
Bardziej chodzi o to, że nie poświęcę się by jeździć w jedną stronę ok. 20km, żeby randomowej lasce szukać sukienki na poprawiny, bo nie mieszkam w mieście.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vkzk: kocham Cie!!!!!!!! Dzięki Twojej informacji znalazlam taką białą używaną i już do mnie leci <3 Szukałam jej od marca
@moll: dziekuje za pomoc, znalazlam dzięki Mirabelce wyzej dokładnie ten model. Czyli obędzie się bez wycieczki do Lublina :D