Wpis z mikrobloga

pytanie w stylu było 1000 razy. Warto kupować #xboxseriess dla casualowego grania? nigdy nie miałem konsoli, a chciałbym poprostu położyć się wygodnie na kanapie, odpalić gierke i grać. Telewizor zwykły fullhd, więc series s wydaje mi się najbardziej odpowiednim wyborem.
Aha, czy ktoś mógłby mi wytłumaczyc na czym polega #xboxgamepass ? w sensie płace co miesiąc i #!$%@? w gry, np forza? i czy taka forza zostaje na stałe na moim koncie, zapisują się postępy czy jak pewnego razu ms uzna, żeby forze #!$%@?ć to moje dokonania w niej mówią papa?
#xbox #konsole
  • 4
  • Odpowiedz
@metroboomin: osobiście polecam. Miałam kupować partnerowi series s, ale akurat była dobrą promocja na x więc stwierdziłam że nic tylko brać mocniejsza wersję. Dzisiaj Xbox jest o wiele ciekawszy od ps.

Co do gamepass to płacisz msc abonament i masz całą masę gier, zawsze dorzucają coś nowego. Aktualnie ogrywamy kilka tytułów z gamepassa, Xboxa posiadamy rok i tylko jedna grę spoza gamepass kupiliśmy tj RDR2 jeszcze planujemy wiedźmina 3.

Polecam
  • Odpowiedz
@metroboomin: ja do casualowego grania polecam PS5 czy nawet 4.

Jest więcej ciekawych tytułów których na Xboxie nie znajdziesz, tanio (dużo dostępne w abonamencie mając ps5 + za 3 tygodnie będzie duża biblioteka dostępna).

Gamepass może brzmieć kusząco ale tam jest masa słabych tytułów. Jak ktoś ma usiąść "od czasu do czasu" to zdecydowanie lepiej wziąć jakościowe casualowe tytuły jak horizon, god of war, spider
  • Odpowiedz
czy taka forza zostaje na stałe na moim koncie, zapisują się postępy czy jak pewnego razu ms uzna, żeby forze #!$%@?ć to moje dokonania w niej mówią papa?


@metroboomin: Gry od Microsoft Studios (czyli m.in. Forza), zostają w usłudze na bardzo długo, co najmniej do wydania kolejnej części z serii.
  • Odpowiedz