Wpis z mikrobloga

A jak ten mechanizm przewidzieli z Konfederacji, czy inni niezależni komentatorzy to najpierw byli płaskoziemcami i szurami, a potem ruskimi onucami


@podatnik_fundator: #!$%@? przewidzieli. Mówili że tak będzie od wprowedznia 500+ a nic takiego się nie stało, i tak sobie było kilka lat.
Aż przyszła pandemia i wojna takie efekty spowodowały, co w resztą wiedzieli wszyscy.

Ta sama wojna która wg tych kretynów, antyszczepów, oszołomów, rusofili miała na pewno nie nadejść.
@podatnik_fundator: Co wy tam przewidywaliście?
Masowe samobójstwa(spadek),
przejęcie większości hoteli przez państwo-cisza,
przejęcie siłowni przez państwo -cisza,
masowe zgony 2 tygodnie po szczepieniu,
masowe zgony 2 miesiące po szczepieniu,
masowe zgony 6 miesięcy po szczepieniu,
depopulacje Gatesa
bezpłodność po szczepieniu,
morgelony w maseczkach-dlatego ich nie nosiliście
a amantadyna dział choć nikt tego nie udowodnił XDDD

bezczelne typy

Weź jeszcze daj linki do tych swoich przewidywań
@podatnik_fundator: prawdę piszesz, ale to bez znaczenia, teraz narracja jest taka, że Konfederacja finansowana z Rosji, na głównej nostalgiczne memy n.t. PO (oczywiście przypadek), a najważniejszym tematem jest rejestr ciąż, który (oczywiście przypadkowo) wypłynął w momencie jak ceny benzyny przekroczyły 8%

Teraz możecie mnie zwyzywać od ruskiej onucy. Potem będziecie płakać jak PO przejmie koryto, a nie, czekaj, wtedy oni zwalą wszystko na PiS XDDDD Śmiejecie się, że teraz wszystko wina
dobrze Cię zrozumiałem


@Chekatomba: Nie. Nie chodzi, że ktoś to przewidział, ale o ten płacz teraz. Najpierw przyklaskiwali państwowym szczepieniom za pieniądze podatnika, potem przyklaskiwali lockdownom, potem pchanie się przed szereg i sankcjonawoniu ruskich... a teraz płacz, że węgiel po 2500zł i benzyna za 8 zł. Dlatego ten mem dałem.
@podatnik_fundator: Nie wiem, myśle ze trochę naciągasz i generalizujesz. Przyczyn inflacji jest kilka. Wspomniane przez Ciebie wydarzenia miały rożny na nie wpływ (jeśli w ogóle). Różni ludzie, grupy popierały je bardziej lub mniej. Jedni popierali szczepienia, a sprzeciwiali się lockdownowi, inni byli przeciwko 500+ a popierali sankcje. Ty wrzuciłeś wszystkich do jednego worka i przypisałeś wszystkim takie same poglądy. Nie wspomniałeś natomiast nic o fatalnej polityce RPP, transferom socjalnym, rozpoczęciu i/lub
Przyczyn inflacji jest kilka


@Chekatomba: Jest jedna. Dodruk pieniądza, który został rozpoczęty bez opamiętania przy szaleństwie kowidowym. Teraz mamy drugie szaleństwo, wychodzenie przed szereg w kwestii ruskich i to dołoży następne cegiełki do inflacji.
Udowodnij, że to RPP i prześlij jakąkolwiek analizę, która zobrazowała by szybsze wprowadzenie wyższych stóp procentowych.

Wiesz co to inflacja i co trzeba zrobić by ją zatrzymać? Nie tylko kredytobiorców trzeba za pysk wziąć, ale i spowolnić