Wpis z mikrobloga

Mam pytanko... chcę trochę zainwestować w Dogecoiny. Czytałem tam i siam, wygląda na całkiem rozsądną inwestycję jeżeli ma się coś na boku czego szkoda nie będzie jak sie utopi. Teraz problem jest taki: 1mega dogecoin to około $217, skąd, gdzie, jak i bezpiecznie zakupić takie ilości?

Są jakieś strony brokerskie jak to bywa z aukcjami/obligacjami, czy muszę ufać Januszom na allegro, bo to drugie to mi się średnio widzi?

#dogecoin
  • 12
@Let_Me_2_Be: @zulusik: Nie chcę dziwek, chcę się pobawic i nabyć nową wiedzę, umiejętności itp związane z rynkiem kryptowalut.

Ciekawi mnie co tak naprawdę znaczy 'kopać coiny' jak to się oblicza, dlaczego kartą graficzną itp.

A przy tym chcę trochę tego kupić, stać mnie #bogactwokuhwa :D
@KuliG: O takiego czegoś szukałem. Jakby jeszcze ktoś mi podrzucił poradnik dla początkujących, może być polisz czy inglisz, obojętne oraz wyjaśnił czym sie różni BTC od LTC to będę wdzięczny jak nigdy.
@ImCandy: najlepiej kup od jakiegoś wykopowicza który już komuś sprzedał i jest wiarygodny (przejrzyj tag), tak może nie kupisz po cenie rynkowej ale jest to najszybszy i dość pewny sposób, zawsze możesz kupić ode mnie :D Tylko chyba w tym momencie jestem za drogi bo chcę 400 PLN za 250k