Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Potrzebuje dobrego odkurzacza do odkurzania przede wszystkim sierści z dywanów, oraz z mebli xD Mam dużego i długowłosego kota, gdzie jego sierść jest taka, że wszędzie się chwyta i trudno jest ją zebrać. Patrzyłam Dyson, ale ceny są trochę duże, czy powiedzmy do 2k dostanę coś sensownego? Modne są teraz te pionowe, ale nie mam doświadczenia #kiciochpyta #psy #koty #agd #odkurzacz

Kotek dla atencji
Konkol - Potrzebuje dobrego odkurzacza do odkurzania przede wszystkim sierści z dywan...

źródło: comment_165449784983gTip16kltDXQ506F8SI3.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Konkol: ja przy ragdollu mam zwykły na kablu bezworkowy odkurzacz z philipsa, dodatkowo z nakładka do odkurzania mebli z sierści i daje radę :) przynajmniej nie martwię się że bateria mi padnie, bo u mnie to z 1.5h odkurzania samych krzeseł, kanapy i drapaczka ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Konkol: jak będziesz remont domu robić, to sobie zamontuj odkurzacz centralny. Cała reszta odkurzaczy to syf, kupa i siedlisko papistów. Może dyson i jakieś wodne są git, ale jakbym się miał #!$%@?ć z tym kablem resztę życia, to chyba bym się na nim powiesił xD do tego jakiś robot sprzątający i po problemie.
@Konkol: „Testowałem” dysona na stoisku. Moim zdaniem z sierścią od biedy daje radę. Ze żwirkiem nie bardzo. Wazne! Każdy odkurzacz lepiej zbiera „od siebie” ale w dysonie jak robisz ruch „do siebie” to z zbiera mi się ten żwirek w ładną kupkę.
Poszedłem po rozum do głowy i kupiłem elektroluxa silencer. To tylko 1000 a zadowolony jestem bardzo!