Wpis z mikrobloga

na tym to polega. Ktoś usłyszy/zobaczy, że 6 miesięcy za darmo, reszty nie przeczyta i weźmie. Pewnie sporo frajerów się nabrało ¯_(ツ)_/¯


@ZmutowanaFrytkownica: ale to jest frajerstwo i naciąganie ludzi, nie powinno się tak robić. Halo, UOKiK
@MercedesBenizPolska: ale ta cena to chyba spoko? Co to za abonament? Cenowo to 4200 wychodzi tyle, ile kosztuje iphone. A 6msc bez rat też mocno na plus - przy inflacji 10% to już na pierwszej racie jesteś 5% do przodu, a każda kolejna też jest mniej warta.

A dobra - policzyłem, na inflacji, przy założeniu stałego 10% oszczędzamy tylko 70,32zł w te 30 miesięcy.

Nadal to wygląda jak dobry deal -
@MercedesBenizPolska zauważyłem, że teraz nie kroją ludzi bezpośrednio na abonamencie telefonu tylko na abonamencie na samą kartę, co widać tutaj nawet. Iphone 13 w polskich dużych sieciach RTV kosztuje mniej więcej te 4200, ale tutaj największe dojenie ludzi jest w abonamencie za 80zł XD jestem przekonany, że to jest gorsza oferta niż orange na kartę za 39zł, a to już jest ponad 1000zł na plus dla operatora