Wpis z mikrobloga

Czy znacie jakieś przydatne gadżety kuchenne, które mogę kupić jako prezent dla mamy? Mama ma urdzoinki i na pewno kupię deskę do serwowania wędlin czy coś. Ogólnie lubię dawać jakieś kuchenne gadżety. Ten taki bajer do pakowania próżniowego. Automatyczna solniczka, lub zestaw noży. i tak się jakoś złożyło, że już nie mam kolejnych pomysłów?

Jakiś przydatny gadżet dla kobiety +60?

#urodziny #prezent #mama #kuchnia #wyposazenie #kiciochpyta
  • 17
  • Odpowiedz
@Radzisko wlasnie to są rzeczy które ułatwiają codzienne czynności. Noże z listwy duzo wygodniej brać niz szukac ich w szufladzie, jajka z jajowaru prosciej i pewniej, a zamiast kroic warzywa do salatek wrzucasz, pociagasz pare razy rączka i masz pokrojone
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radzisko: moim zdaniem krajalnica to podstawa. Ukroisz bardzo łatwo chleb, szynkę, kiełbasę, sery... Typowe kolacyjne (oraz czasami śniadaniowe jedzenie). U mnie w domu jest to urządzenie z którego korzysta się najczęściej w kuchni. Poza tym szynki które są sprzedawane już pokrojone utrzymują krótszą świeżość aniżeli kawał nie pokrojonego mięcha. To samo z chlebem, niepokojony bochenek jest w środku bardziej świeży niż chleb krojony.
  • Odpowiedz
@Radzisko: cebula, czosnek, ziola, imbir, wszystko co chcesz miec uszatkowane np. warzywa na patelnię, wloszczyzne do zupy, jajo z makrelą na pastę. Ja np. uwielbiam domowa pizzę wiec wrzucam kilka pomidorow sparzonych bez skóry, dwa ząbki czosnku, zioła, bzium bzium żyłką i w 40 sekund passata na pizze gotowa. Bez prądu
  • Odpowiedz
@Malachitowa_Laka_Morza: A podesłałabyś proszę coś sprawdzonego? I nie rozwala się to? Nie irytujesz się podczas używania? Dopytuje, ponieważ miałem coś takiego, ale chyba była to bardzo tandetna, plastikowa wersja i byłem bardzo niezadowolony :c
  • Odpowiedz