Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hermes600: Tak ten już jest na wtrysku z euro5. Za dużo nie mogę powiedzieć bo jest na dotarciu i na razie robię skromne trasy po max 60km. Dopiero dobijam pierwsze 300km kilka razy się puściłem nim do 85km/h rozpędził się bez problemu ale więcej na chwilę obecną nie mogę powiedzieć. Mam już w planach kilka tras po 100-200km żeby go sprawdzić z większym obciążeniem. Plus taki że mogę się nim puścić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hermes600: 1000 km obroty nie większe niż 6500. Czytałem różne opinię jedni mówią docierać inni znowu że to nic nie daje. Jako że dopiero zaczynam przygodę z moto to nawet mi nie w głowie żyłowanie i ogień ile fabryka dała xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bukem: docieranie to #!$%@?, olej pierwszy zwal po 500km i zobacz jaknsię błyszczy od opiłek. Możesz lać najtańszy na docierkę bo po 500km to i tak wywalisz. Tam jest filterek siatkowy z magnesem w korku z tego co kojarze,pamiętaj żeby wyczyścić ten magnes. Poza tym zacna maszyna, więcej jak 90 i tak ci nie poleci, dokup też sobie defletkor jakiś nieduży bo ta szybka idealnie kieruje wiatr w twarz xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: Serwis będę miał w tym tygodniu ale że takie coś jak deflektor jest to nie wiedziałem a w sumie robaki mi się na kasku rozbryzgują no i walki z wiatrem doświadczyłem także poszukam odpowiedniego dzięki za radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)