Wpis z mikrobloga

Nigdy się nie spodziewałem, że Belweder i podwórko wróci do stanu z przed 10 lat albo dłużej. Co by nie mowić szacunek za prace i poświęcony czas bo efekt aż się wierzyć nie chce xdd #barney zapoczątkował rewolucję
#kononowicz #patostreamy
snorli12 - Nigdy się nie spodziewałem, że Belweder i podwórko wróci do stanu z przed ...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snorli12: frajerstwo spod bramki przechodzi na wyższy poziom xD sprzątać dla dwójki bezrobotnych meneli. Pewnie knur już zlożył akuratne zawiadomienie na ekipe sprzątającą, mam nadzieje że trójeczka zainteresuje się zawiadomieniem
  • Odpowiedz
@snorli12: @Gronostaj90: jest oczywiście zdecydowanie czyściej, ale nadal widać że jest syf, masa paczek i innego gówna jest po prostu ułożona w kat, miesiąc przychodzenia darów niebozych i snuf będzie to wyglądało jak w słynnym filmie meksyka po świętach, chyba że pies i ekodebil będą co tydzień tam sprzątać u knura XD
  • Odpowiedz
@snorli12: bez przesady z tą czystością, doprowadzili melinę do poziomu zaniedbanego domku letniskowego, ale do czystości to by tu trzeba było tę chałupę przewrócić i postawić na nowo
  • Odpowiedz
@snorli12: Gdyby nie ta cukrzyca i widmo prokuratora to magazyn by rósł i rósł. Co jak co, ale prokurator to dla niektórych kanalii najlepszy motywator w tym kraju
  • Odpowiedz
@snorli12: tam dalej jest syf, widać ściany lepkie od brudu, #!$%@? piec. Kwestia kilku miesięcy i znowu będzie składowisko śmieci. Przyklasnąłbym gdyby opróżnili zimny pokój i powiększyli sobie przestrzeń mieszkalną ale knur na bank zabronił ruszać.
  • Odpowiedz
Co by nie mowić szacunek za prace i poświęcony czas


@snorli12: przypomnę, że to czas pań które sprzątają mieszkania, sam czasem korzystam i za 350 mam w parę godzin całą chatę wypucowaną, kurze, nawet piekarnik z tłuszczu umyją, a te przedostatnie #!$%@? polski niewiele zrobili
  • Odpowiedz