Wpis z mikrobloga

@auneman: mam to samo, modlę się każdego dnia do tego #!$%@?, że jeśli istnieje to niech chociaż tych śmierdzieli #!$%@? jak najszybciej. Jakiś rak instant czy inne gówno. Ale pewnie będzie tak, że te #!$%@? śmierdzące patusy mnie przeżyją mimo iz nie pale i nie pije. Zauważyłem, że zawsze to menelstwo najdłużej żyje jak karaluchy - ilu znajomych z dzieciństwa już poszło do piachu, a menelstwo, które chodziło po mieście jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chlodny_Pokerzysta: To nieświadome norm społecznych patusy jarające w oknach powinny sobie dom kupić. A na co mnie stać, to już moja prywatna sprawa, zasobność mojego portfela nie wpływa negatywnie na komfort życia innych ludzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chlodny_Pokerzysta: Z uporem godnym lepszej sprawy, na dodatek stosując totalnie nietrafione wycieczki osobiste, próbujesz bronić tych śmierdzieli. Regulamin na pewno wspomina coś o uciążliwości. Zresztą, to nieistotne, bo inteligentny i wychowany człowiek nie potrzebuje regulaminów, by współistnieć w społeczeństwie. Szkoda, że nie wszyscy to rozumieją, a takim niezrozumieniem charakteryzują się właśnie śmierdziele, których usilnie bronisz.