Wpis z mikrobloga

@Wiggum89: Oni się umówili, że mają w takiej kolejności zrobić sobie zdjęcie po 98 dniach? XD No i jak tu szkodować ich.. Ja wojnę widzę tak, że nie ma czasu na zdjęcia, przyjemności ale w sumie mamy XXI wiek.. Teraz koncerty w metrze są grane, zdjęcia robione, gdzieś żołnierze hymn śpiewali i nagrywali to. Przeraża mnie ten luz na wojnie XD
Jeszcze gdyby tam było tak tragicznie i chcieliby dać
  • Odpowiedz
@Angel_of_death: Dobry argument ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ja napisze Ci mocniejszy, o to Tobie też tak uważam. I co? Uważasz, że dobrze Ci odpisałem? No właśnie, też o to Tobie tak sądzę xd
Jesteś debilem bbla bla bla…
  • Odpowiedz
@iquiet:

Jeszcze gdyby tam było tak tragicznie i chcieliby dać znać o sobie, że jest z nimi wszystko ok to szybko by zrobili zdjęcie i chować się a oni jeszcze w identycznej kolejności jak 98 dni temu XD

Wiem że dla ciebie to może być niepojęte, ale dla człowieka rozumnego odtworzenie kolejności ustawienia 5 osób to wysiłek intelektualny na około 30 sekund.

Więcej już nawet nie będę tłumaczył, bo udowodniłeś,
  • Odpowiedz
@Stulejman_Wspanialy: Jest wojna w Twoim kraju. Chcesz pokazać światu, że jesteś cały, nic Ci nie jest. 2 dnia: Chodźcie zdjęcie zrobimy sobie. 98 dni później: Zróbmy sobie znowu zdjęcie, żeby wiedzieli, że nic nam nie jest. (Robią w innym ustawieniu niż poprzednio) Ej nie! Zróbmy, żeby było XX dni po ale tak samo!

No stary, to jest zdjęcie do jakiegoś katalogu czy jesteś na wojnie? Normalny człowiek powinien zrobić zdjęcie
  • Odpowiedz
@Kundzia999: Przypominam, że Ty też jest wykopkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Stulejman_Wspanialy: Nie, no dla mnie to jest śmieszne już a nie jakieś wymagające współczucia. Na początku było smutno i szkoda ich ale teraz jak jest tam wojna a większość ludzi normalnie chodzi do pracy.. Odgrywają jakieś koncerty, prezydent Polski jedzie na Ukrainę gdzie przecież tam taka sroga wojna jest XD Jedynie to mi
  • Odpowiedz
@Stulejman_Wspanialy: M.in. W 500+.
Napisz proszę czemu nie ma rząd kasy na polskie chore dzieci i refundację leków ale na pomoc Ukraińcom już są pieniądze?
Kumpel miał w marcu dostać mieszkanie na które czekał rok i okazało się, że nie dostanie i musi czekać dalej bo Ukraińcy tam zamieszkali. W tym państwie Ukraińcowi bardziej idzie już się na rękę niz Polakowi. Nie dziwie się, że tak chętnie przyjeżdzają do polski.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iquiet: ukry lubią wypić xD
Dobrze, że reszta świata nie pije xD"Gdzie konkretnie spożywa się najwięcej czystego alkoholu? Do państw, w których wskaźniki te są najwyższe należą wg raportu OECD m. in. Łotwa i Austria. " no ale widzę, że oczywiście Ty wiesz lepiej gdzie się piję najwięcej ;)

A mnie boli, że 500+ wgl idzie na kogokolwiek, a szczególnie na patole i nierobów. Ukrainki uciekły przed wojną, ich dzieci niejednokrotnie mają traumę i muszą się nimi zajmować bardziej niż przeciętnym dzieckiem, a polek nie tłumaczy nic.

Auta
  • Odpowiedz
@Stulejman_Wspanialy: Nie wiem, nie obchodzą mnie ukry XD Bolska zreszta też niedługo. Może się palit walic xd

@Kundzia999: Ale ja nie napisałem, że ukry piją najwiecej na świecie XD
Napisałem na podstawie tych ludzi z którymi pracuje. Większość to pijaczki ale są też ogarnięci w pracy którzy też kończą zmianę o 6:00 i czasami jest pytanie „to co? Na piwko?” XD A na piwku nie kończy się. Z samego rana.

Tak, 500+ na polską patole to też nie jest dobre rozwiązanie ale może zamiast dawać dodatkowe 500+ obcokrajowcom to dać te kasę na budowy dróg? Nie wiem, na chore polskie dzieci? Na cokolwiek pożytecznego Polsce.. Tylko nie pisz „ale Ukrainiec też jest
  • Odpowiedz