Wpis z mikrobloga

I Bosak ma oczywiście rację, ale dzbany z #neuropa ogarną się dopiero wtedy, kiedy UE w ten sam sposób narzuci nam coś z czym się nie zgodzą.


@wojtas_mks: no właśnie problem w tym, że na razie to nasz rząd chce mi narzucać rzeczy z którymi się niezgadzam, a UE jakoś stara się temu zapobiegać xD
  • Odpowiedz
@malinq: Domyślam się, ale to podejście głupie i krótkowzroczne. Obyś tylko za 5-10 lat nie oburzał się dlaczego w ten sam sposób np. Orban z Le Pen i Salvinim narzucają coś rządowi PO ¯\_(ツ)_/¯

Oddawanie suwerenności na stałe bo chwilowo pasuje nam to do narracji to droga, która skończyć się może tylko źle.
  • Odpowiedz
Oddawanie suwerenności na stałe bo chwilowo pasuje nam to do narracji to droga, która skończyć się może tylko źle.


@wojtas_mks: nie można oddać czegoś czego się nie ma

Poza tym, oddając się pod strefę wpływów EU/US kończymy w lepszym miejscu niż choćby Ukraina która też była "suwerenna" pod Janukowyczem lol
  • Odpowiedz
która skończyć się może tylko źle.


@wojtas_mks: a wydawanie takich skrajnych osądów świadczy o przeroście twojego ego, względem twojej wiedzy. Nie pierwszy raz prezentujesz się z pozycji tego co pozjadał wszystkie rozumy i rzuca tezami bez uzasadnienia.
  • Odpowiedz
Poza tym, oddając się pod strefę wpływów EU/US kończymy w lepszym miejscu niż choćby Ukraina która też była "suwerenna" pod Janukowyczem lol


@malinq: Iksde. Czyli albo urzędnik w Brukseli decyduje o regulaminie Sejmu w Polsce, albo atakuje nas Rosja. Zero-jeden, nie ma nic pomiędzy xDDD Idealnie pasuje do Ciebie to co sam napisałeś:

wydawanie takich skrajnych osądów świadczy o przeroście twojego ego, względem twojej wiedzy. Nie pierwszy raz prezentujesz się
  • Odpowiedz
Czyli albo urzędnik w Brukseli decyduje o regulaminie Sejmu w Polsce, albo atakuje nas Rosja. Zero-jeden, nie ma nic pomiędzy xDDD


@wojtas_mks: też kiedyś byłem młody, wszystko wydawało się proste i głosowałem na korwina. Ale jednak świat nie jest taki jaki dziadzio przedstawia
  • Odpowiedz
Ukraina była pomiędzy, jak Ci się tam tak podoba to droga wolna :)


@malinq: Czyli według Ciebie każde państwo na świecie ma dwa wybory: UE wpierdzielającą się we wszystko i zakazującą ogrzewania mieszkań własnym źródłem ciepła albo Rosję. Nie ma nic pomiędzy, nie ma nic poza xDDD

Spójrz trochę szerzej na świat, pozwiedzaj, pooglądaj, poznaj, otworzy ci się
  • Odpowiedz
Czyli według Ciebie każde państwo na świecie ma dwa wybory


@wojtas_mks: nie. To Ty napisałeś, to twoja projekcja i twoja próba obalenia chochoła. Ja pisałem o obecnej sytuacji Polski.

Spójrz trochę szerzej na świat, pozwiedzaj, pooglądaj, poznaj, otworzy ci się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@syn_octave: profesor Matczak, wybitny Polak i patriota, mocno masakruje młodego proradzieckiego nieroba na utrzymaniu rodziców (a nie, teraz jest już posłem i to my to utrzymujemy xD)
  • Odpowiedz
nie. To Ty napisałeś, to twoja projekcja i twoja próba obalenia chochoła. Ja pisałem o obecnej sytuacji Polski.


@malinq: No właśnie. Obecna sytuacja Polski to dla Ciebie 4 czerwca 2022 i nic więcej. A dla mnie obecna sytuacja Polski to decyzje które będą miały wpływ na życie naszych dzieci i z takiej perspektywy na nie patrzę.

daj link na zbiórkę, pomagamy dzieciom z zespołem downa.


@malinq: To świetnie,
  • Odpowiedz
No właśnie. Obecna sytuacja Polski to dla Ciebie 4 czerwca 2022 i nic więcej. A dla mnie obecna sytuacja Polski to decyzje które będą miały wpływ na życie naszych dzieci i z takiej perspektywy na nie patrzę.


@wojtas_mks: nie mam dzieci, a twoje mam w chuju. Znając typ konfederaty to pewnie tych dzieci sam też nie będziesz miał, bo wszystkie loszki to coorvy. bez odbioru
  • Odpowiedz
nie mam dzieci, a twoje mam w chuju. Znając typ konfederaty to pewnie tych dzieci sam też nie będziesz miał, bo wszystkie loszki to coorvy. bez odbioru


@malinq: Typowa #neuropa jest typowa, a moja gromadka dzieci chyba już starsza od Ciebie xd
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Typowy polglowek jest typowy. Jak niski poziom iq trzeva mieć żeby nazywać neuropa kogoś tylko flatego ze nie zgadza się z jakimś narodowym zjebem z gwoździem w mózgu jak rzekł jego idol Korwin XD
  • Odpowiedz