Wpis z mikrobloga

Cześć! Chciałbym wam przedstawić złodzieja co @nilmaXgamer się nazywa. Zasłynął ostatnio tym postem.

Zamówienie opłacone w sobotę, paczka nadal nie nadana, zwrotu pieniędzy też nie ma. Jest za to unikanie odpowiedzi i idiotyczne wymówki. Mam nauczkę bo były czerwone flagi które zignorowałem (chciał mnie wrobić w większe zamówienie, masa hasztagów w jego poście dla zasięgów a po historii jego postów można wywnioskować, że jest krętaczem i kombinatorem).

Może ten post coś zmieni, jakby ktoś miał pomysła jak można gościa udupić to proszę o PW.

#papierosy #sprzedam #perfumy #polska #heheszki #epapierosy #glo #rzucaniepalenia #tyton #palenie
  • 29
@normalniechybba ja znam już takich co "już wysyłają" przez tydzień, "już puścili hajs" ale nie mogą pokazać potwierdzenia przelewu, "są na łotwie, karaibach" #!$%@? mujach i nie mogą kliknąć blika w 10 sekund tylko przez tydzień "już wysyłają". Nie daj się robić w #!$%@?, nie wierz mendzie i jedź ze złodziejem. Minęła godzina od posta. Hajs przelał? Pewnie nie