Wpis z mikrobloga

#rozwojosobisty cześć mirki, w ciągu najbliższego roku chcę zrobić kilka rzeczy na które albo mi brakowało kasy albo czasu:
- zostanie programistą 15k
- zrobienie porządku z zębami
- prawko kat. A
- nauka pływania
- kurs tańca
Dajcie jakieś pomysły, może coś jeszcze dorzucę - bardziej chodzi mi o umiejętności, niż np. skok na spadochronie.
Oczywiście za rok zawołam co się udało a co nie.
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Aetemi: dwa razy dłuższą te listę se zrób, żebyś miał lepsze usprawiedliwienie jak nic nie zrobisz "bo za dużo tego wszystkiego było"

Chcesz iść na kurs tańca, to szukasz w internecie szkoły, bierzesz tel w rękę i dzwonisz teraz się zapisać. Jak już się nauczysz, albo w trakcie zabierasz się za kolejną rzecz itd, a nie teraz dowalasz sobie jak najwięcej, żeby jak najtrudniej było zacząć
@poleglem: a kto ci powiedział że nie zacząłem już ? Pływanie 1 lekcja za mną
Prawko zapisany jestem na kurs - start za 2 tygodnie.
Stomatolog - wizyta za mną, ustalamy plan leczenia.
To nie ma być lista na już. Rozkładam to sobie w czasie.
@motokate: Liczę się z tym, dlatego mieszam długofalowe plany z szybszymi - programować w tydzień się nie nauczę - robię coś w tej kwestii od paru miesięcy; ale wziąć parę lekcji pływania by dojść do poziomu gdzie nie tonę jak kamień, myślę że wykonalne w dwa miesiące. Zrobić kat A to też nie jest nauka chińskiego - a prawko raz zrobione zostaje. Te mniejsze rzeczy traktuje jak zadania poboczne, dające powera