Wpis z mikrobloga

@Pytoo: nie mam tego problemu. Aktualnie co jakiś czas oddzwaniają do mnie ludzie do których nie dzwoniłem, z 1 taki telefon na tydzień mam w ostatnich 2 miesiącach
@Pytoo: odbieraj i pierwsze pytanie nazwa podmiotu odpowiedzialnego za przetwarzanie danych, drugie skąd mają dane.
Zazwyczaj trzeciego oświadczenia (o tym, że żądasz usunięcia) nie doczekasz bo się rozłączą w okolicy pierwszego i więcej nie zadzwonią.
Dobrą metodą jest też odbierać, wyciszać mikrofon i odkładać telefon, niech sobie #!$%@?.
@Pytoo: pytanie mam. Masz działalność? Jeżeli nie to skąd wzięli twój numer? Takiej odpowiedzi skąd mają twój numer muszą ci udzielić inaczej możesz wywalczyć w sądzie niezłą sumkę + każdy ma prawo do żądania usunięcia twoich danych ze względu na Rodo, a to już kolejny zarzut, który możesz im postawić jeżeli tego nie zrobią.

A tak ogólnie to dużo telefonów same blokuje takie numery, wystarczy w ustawieniach poszukać o numerach spamowych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pytoo: napisz maila na adres: wordpress@eurocallcenter.pl
Napisz #!$%@?, że żądasz usunięcia Twoich danych ze wszystkich ich baz i wycofujesz wszystkie zgody. Straszysz rodo i finał. Już mam rok spokoju. Nie zapomnij podać swojego nr telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
eurocallcenter.pl


@Pytoo: użyj tego formularza do wypisu z ich bazy (nie podawaj prawdziwego imienia i nazwiska): https://eurocallcenter.pl/kontakt/

Dodatkowo napisz na ich e-mail iodo@eurocallcenter.pl z żądaniem skasowania twojego numeru z ich bazy, ja pisałem coś w tym stylu:

Na podstawie art. 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
iodo@eurocallcenter.pl


@strusmig: poszło, mam nadzieje ze sie ogarną, dzieki. Tak czy siak wytypowałem jeszcze wioskę na która bede zapraszal na instalacje fotowoltaiki jak nie zadzwoni bot, niech jezdza
@Pytoo: odbierasz i mówisz, że mieszkasz w bloku. Automatycznie wykreślają cię jako potencjalnego klienta. Oni oczywiście przetwarzają te dane (sprzedają) do innej firmy, a ta już wie, że szkoda czasu na ciebie i automatycznie odrzuca.