Wpis z mikrobloga

Miałem o tym pisać w poniedziałek, ale trudno było stwierdzić czy to work, czy shoot, bo już wtedy się zadziało, no ale dzisiaj doszło te promo. Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest chyba taki, że to bardzo podobny pipembomb do tego CM Punka z 2011 roku, a sama sytuacja może być dla MJFa frustrująca, jeśli faktycznie nie proponują mu takich hajsów, na jakie zasługuje/jakie generuje.

No ale nie ma co spamować, tylko chciałem promo podesłać, bo potężne dość. No i czekam na dalszy ciąg
#aew #wrestling i #wwe troche
WojtASR - Miałem o tym pisać w poniedziałek, ale trudno było stwierdzić czy to work, ...
  • 2
Myślę że to jednak work, skoro trzeba było go namawiać żeby się pojawił na tym Dynamite to być może odbębnia prace przed urlopem, a szkoda bo to wyszło genialnie ;D. Zarobki zarobkami ale odnośnie fanów tez ma racje. "Because I'm not untrained like all your faves" xD. Double or Nothing było super ale prawda jest taka że dzisiejsi fani wrestlingu mają bardzo dziwnie wypaczone gusta. To są ludzie dla których Young Bucks
@Wojt_ASR_ w wrestlingu nie ma czegoś takiego jak shoot promo które by trwało tyle czasu xD. Toć nawet 10 lat temu trzeba było być naiwniakiem żeby myśleć że cm punka pipe bomb nie był workiem xD