Wpis z mikrobloga

Siema, coś dużo ostatnio trójboju na tagu, więc w ramach tego, że dawno nic nie wrzucałem od siebie no to dorzucam jakieś dwa ostatnie ciekawe lifty czyli męski martwy ciąg 230x2 RPE 6 (tutaj chyba nawet akceptowalna prędkość sztangi jak na 3x masę ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i dość głęboki jak na trójbojarza przysiad 185x3 RPE 8,5 https://streamable.com/ffee09

Zawody IPF we wrześniu, więc za niedługo wreszcie zacznie się jakieś peakowanie i może poważniejsze ciężary, trzeba bowiem zagrozić paru rekordom Polski juniorów U20 :D

#mikrokoksy #trojboj #silownia #mirkokoksy
smok_bozy - Siema, coś dużo ostatnio trójboju na tagu, więc w ramach tego, że dawno n...
  • 40
@smok_bozy: Ale spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To Wy mi zarzucacie ulaństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak doskonale wiesz wyciskanie potężnych ciężarów w żaden sposób mnie nie interesuje bo tak jak to pisał ostatnio @COWEED_19 wolę dźwigać względnie mało i wyglądać jak osoba trenująca niż #!$%@?ć kosmiczne ciężary i nie wyglądać w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pansterydziasz: Jestem całkowicie spokojny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja uprawiam sport, trójbój i to tylko od dwóch lat siedząc w niskiej kategorii wagowej więc tym bardziej wygląd tutaj ani trochę mnie nie interesuje. A ty akurat narazie: dzwigasz mało, bijesz koks iiii… nie wyglądasz jak osoba trenująca ( ͡° ͜ʖ ͡°) kombo wykopka tak zwane :D
Jestem całkowicie spokojny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja uprawiam sport, trójbój i to tylko od dwóch lat siedząc w niskiej kategorii wagowej więc tym bardziej wygląd tutaj ani trochę mnie nie interesuje. A ty akurat narazie: dzwigasz mało, bijesz koks iiii… nie wyglądasz jak osoba trenująca ( ͡° ͜ʖ ͡°) kombo wykopka tak zwane :D


@smok_bozy: Już odpowiadam ( ͡° ͜ʖ
@pansterydziasz: Nie zarzucałem ci konkretnie ulanstwa tylko wymądrzania się wszędzie w tematach o dźwiganiu gdzie sam sobą nic nie reprezentowałeś (i to mowilem wtedy tylko na podstawie tamtych słynnych zdjęć z „redukcji” i tez nie myśl sobie, ze znaczaco więcej teraz sobą reprezentujesz w kontekście wyglądu xd ale jak się czujesz lepiej i jest progres to spoko)

A poza tym nie wiem o czym tu jest dyskusja dalej; należymy do dwóch
Nie zarzucałem ci konkretnie ulanstwa tylko wymądrzania się wszędzie w tematach o dźwiganiu gdzie sam sobą nic nie reprezentowałeś (i to mowilem wtedy tylko na podstawie tamtych słynnych zdjęć z „redukcji” i tez nie myśl sobie, ze znaczaco więcej teraz sobą reprezentujesz w kontekście wyglądu xd ale jak się czujesz lepiej i jest progres to spoko)


@smok_bozy: 105kg -> 75kg fakt #!$%@? spadek wagi.

A poza tym nie wiem o czym
@pansterydziasz: Jestem całkowicie spokojny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja uprawiam sport, trójbój i to tylko od dwóch lat siedząc w niskiej kategorii wagowej więc tym bardziej wygląd tutaj ani trochę mnie nie interesuje. A ty akurat narazie: dzwigasz mało, bijesz koks iiii… nie wyglądasz jak osoba trenująca ( ͡° ͜ʖ ͡°) kombo wykopka tak zwane :D


@smok_bozy: nie no już nie przesadzajmy,